Tanel Leoki supersõit upitas Eesti võistkonna rahvuste motokrossil seitsmendale kohale

Eesti motokrossimeeskond saavutas Belgias Lommelis rahvuste motokrossil seitsmenda koha, seda suuresti tänu Tanel Leoki (Suzuki) heale sõidule, kes sai tänastes finaalsõitudes kirja teise ja neljanda koha. „Ma võin oma sõiduga päris rahule jääda,” sõnas Leok pärast võistlust. Ka võistkondlik seitsmes koht on tema sõnul väga hea saavutus. „Kui vaadata, kes meist ette jäid, siis ega

Timo Sillal jäi Soomes napilt pronks võitmata

Timo Sild saavutas täna Soome meistrivõistlustel orienteerumise pikal rajal neljanda koha, pronksist jäi puudu vaid 25 sekundit. 13,1 km pikkusel distantsil oli ajaga 1:18.21 kiireim Antti Nurmonen. Teise koha sai Simo-Pekka Fincke (+2.45), kolmanda koha Antti parjanne (+3.19) ja neljanda Sild (+3.44). Eliitklassis osales võistlusel 140 meest, kellest ööl vastu lapäeva selgitati kõigepealt 60 finaalipääsejat.

Tarmo Mõttus: saja miili võit tuli üllatavalt kergelt

Eile Haanja 100 rattamaratonil saja miili (160,9 km) sõidu võitnud Tarmo Mõttuse (41; pildil) sõnul tuli tänavune esikoht üllatavalt kergelt, ehkki tööülesannete tõttu pole ta korralikult treenida saanud. „Aga sain enne võistlust ühe nädala puhata ja sellest vist piisas,” ütles ta. Mõttus haaras juhtohjad juba sõidu esimese kilomeetri järel, seni oli gruppi vedanud Rakke rattaklubi

Võru jalgpallipoiss sai kutse Eesti
U15 koondise treeningkogunemisele

Võru JK kasvandik Sander Taan (pildil) kutsuti 6. oktoobril Tallinnas toimuvale Eesti U15 jalgpallikoondise treeningkogunemisele. Väljavalituid on 29 ning neist omakorda 21 paremat osalevad ka päev hiljem toimuval ühistreeningul. Taan on tänavu Eesti B2-klassi (1997. a ja hiljem sündinute) meistrivõistluste II liigas Võru JK meeskonna eest löönud 13 mänguga 10 väravat.

Navi vutimehed kolkisid punast laternat

Navi Vutiselts alistas täna oma koduväljakul Eesti jalgpallimeistrivõistlustel III liiga lõunatsoonis viimasel kohal oleva Suure-Jaani Unitedi 4:1 (1:1). Navi meeskond asus mängu küll Kristjan Kurrikoffi väravast peatselt juhtima, kuid varsti vastasid sellele tabamusega ka külalised ning vaheajale mindi seisul 1:1. Navi meeskonna kapteni Tauri Maidla sõnul oli mõlemal meeskonnal esimesel poolajal ohtralt väravavõimalusi ning väljakuperemeeste

Elektri löögid tabasid neljal korral Võru JK väravat

Juba mõnda aega koosseisuprobleemide käes vaevlev Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna kümnekesi mängides Tartu JK Welco Elektrile 2:4 (1:2). „Ei saanud mehi kokku, kahju kui kokkulepped ei pea,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Meeskonna seisu teeb veelgi raskemaks asjaolu, et ka duubelmeeskonna mehi on lubatu piires juba kasutatud ning nemad

Piusa jooks tõi kokku 73 liikumisharrastajat

Eile Meremäe vallas esmakordselt toimunud Piusa jõe ürgoru jooks tõi kokku 73 liikumisharrastajat. Pikemal rajal (7,1 km) oli võistlejaid 47 ning esimesena jõudis neist ajaga 25.09 finišisse Ivar Ivanov. Lühemal rajal (3,8 km) oli 26 osalejat, kellest kiireim oli Randel Päästel. Pildil on jooksu start. Foto: erakogu Tulemused: pikk distants, lühike distants Pildid

Andre Kurg võitis rallikrossisarjas pronksmedali

Lada Samaraga kihutav 19aastane Antsla valla noormees Andre Kurg (pildil) sai eile Tartumaal Kulbilohus toimunud Eesti rallikrossi meistrivõistluste viimasel etapil Super 1600 klassis teise koha ja võitis hooaja kokkuvõtes pronksmedali. Super 1600 klassi finaalsõidu võitis eile Janno Ligur, kes oli endale kulla kindlustanud juba enne viimast etappi. Sellest hoolimata oli ta oma uhiuue Škoda Fabiaga