Võrus on pühapäeval jalgpalliteemaline perepäev

FC Helios Võru korraldab sel pühapäeval, 4. novembril Võru spordikeskuses perepäeva „Jalgpall igasse kodusse”. Kella 11–14 kestval üritusel saab igaüks läbida erinevaid huvitavaid jalgpalliga seotud takistusradasid ja lahendada ülesandeid, pildistada end jalgpallurina ning toimub ka isade ja poegade vaheline demomäng. Päeva aitab sisustada muusika, müüakse fännikaupa ja laste jalgpallivarustust. Ürituse lõpus loositakse kõigi osalejate vahel

Club Tartule esimene võit, Eksole teine kaotus

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel sai Club Tartu eile Võrus 74:69 (33:33) jagu Eksost. Võitjatest oli 28 punktiga parim Sten Kallas ja kaotajatest 26 punktiga Margus Peterson. Club Tartule on see kolmest mängust esimene võit, tiitlikaitsja Eksol on tabelis kaks kaotust.

Võru KK on nelja mängu järel ikka nullipoiss

Võru KK korvpallimeeskond kaotas täna Parksepas SK Marcusele 66:80 (29:50) ja jätkab Eesti meistrivõistluste esiliiga alagrupiturniiri võiduta. Juba mitmendat mängu järjest sai võrulastele saatuslikuks kehv algus – esimese kolme minutiga jäädi taha 2:13 ja esimene veerandaeg kaotati 16:31. Ka edasi kulges mäng külaliste kontrolli all ning väiksemaks kui 12 punkti neljanda veerandaja keskel võrulased vahet

Kait Hinn jagas Balti liiga finaaletapil 3.-4. kohta

Võrust pärit piljardimängija Kait Hinn (pildil) jagas nädalavahetusel Vilniuses toimunud Balti pooliliiga finaaletapil koos leedulase Henrikas Strolisega kolmandat-neljandat kohta. Vilniuses mängiti 10 palli mängu ja Hinn alistas kolm esimest vastast, kuid kaotas siis poolfinaalis Eesti esinumbrile Denis Grabele 6:13. Finaalis võitis Grabe Oliver Lepa 13:7. Eelmisel aastal tuli Hinn Balti liigas kuuendaks.

Palju õnne! Raivo Jeenas 60

Täna, 29. oktoobril tähistab oma 60. sünnipäeva teenekas Võru võrkpallitreener Raivo Jeenas. Oma lemmikalaga on Jeenas seotud üle kahe kolmandiku oma teadlikust elust – juba 1969. aastal tuli ta Jõu meistriks võrkpallis, 1971–1972 kuulus ka Eesti meeste võrkpallikoondisse. Alates 1974. aastast on Valgamaal Sangastes sündinud, Rõuges põhikooli, Võrus keskkooli ja seejärel Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonna lõpetanud

Eesti nooremad tüdrukud võitsid Balti karika

Pärnus täna lõppenud noorte Balti karikaturniiril võrkpallis võitis Eestile ainsa esikoha nooremate (1998.-1999. a sünd) tüdrukute võistkond, kus Võru spordikooli kasvandikest mängisid Greete Hollas ja ja Hanna-Liisa Ilves. Peeter Vahtra juhendatav võistkond alistas reedel Leedu 3:0, kaotas eile Soomele 2:3 ja võitis täna Lätit 3:1. Kolme naiskonna surnud ringis andis parim geimide vahe esikoha Eestile.