Parksepa SK/Võru noormehed jäid koduturniiril napilt teiseks, tüdrukutele neljas koht

Parksepa SK/Võru noormehed jäid nädalavahetusel toimunud Parksepa rahvusvahelisel korvpalliturniiril napilt esikohata, tüdrukud said neljanda koha. „Poisid olid tublid, teine koht on ikka parem kui mullune kolmas,” ütles Parksepa SK/Võru meeskonna treener ja turniiri peakorraldaja Kalev Palo. Võõrustajatel jäi 1994.-1996. aastal sündinud noormeeste seas esikohast puudu vaid mõni korv, sest kolm meeskonda, peale Parksepa SK/Võru veel

Haanja kooli edu EKSLi orienteerumisvõistlustel

Läinud reedel Tartumaal Vooremäel peetud Eesti koolispordiliidu meistrivõistlustel valikorienteerumises võitis põhikoolide arvestuses esikoha Haanja kool. Individuaalselt võitis Haanja kooli lastest esikoha Kristiina Himma, kes oli parim 8.-9. klassi tüdrukute konkurentsis. Kairi Hein tuli samas võistlusklassis viiendaks. Sama vanuseklassi poistest sai Mihkel Parts viienda, Hentrik Hein kuuenda ja Madis Perli seitsmenda koha. 10.-12. klassi tüdrukute seas

OK Võrule Suunto Gamesilt peotäs poodiumikohti

Lääne-Virumaal Põlulas nädalavahetusel toimunud orienteerumisvõistlusel Suunto Games said OK Võru naistest Kerstin Uiboupin ja Eleri Hirv eliitklassis vastavalt neljanda ja viienda koha, meestest oli Kaur Kase üheksas. naistest võitis esikoha Viivi-Anne Soots (Saue Tammed), meestest Kristo Heinmann (Ilves). Teistes vanuseklassides tõid OK Võrul esikoha Kevin Koskinen (M18), Lauri Pähn (M14), Marianne Haug (N16) ja Kristiina

Hanna-Mai Vaikla sai murdmaajooksu
klubide karikavõistlustel neljanda koha

Pärnumaal Jõulumäel laupäeval toimunud Eesti klubide karikavõistlustel murdmaajooksus võistles Võru Lõunalõvi sportlastest ainukesena Hanna-Mai Vaikla, kes sai B-klassi tüdrukute 500 meetri jooksus ajaga 1.32 neljanda koha. Esikoha võitnud tallinlannale Elis-Helen Starkopfile kaotas Vaikla nelja sekundiga. Klubidest võitis esikoha Rakvere Vike, Lõunalõvi päralt jäi 25. ehk viimane koht.

Palju õnne! Avo Keel 50

Täna, 1. oktoobril saab 50aastaseks Võrust pärit võrkpallur ja võrkpallitreener Avo Keel (pildil). Võrus Aksel Saali õpilasena võrkpallitreeninguid alustanud Keel jätkas Tallinna spordiinternaatkoolis Raimund Pundi juhendamisel, hiljem olid tema treenerid ka Tõnu Jago ja Laimons Raudsepp. 1980. aastal tuli ta TSIKi meeskonnas NSV Liidu noortemeistrivõistlustel kolmandale kohale, aastatel 1981–2003 kuulus sidemängijana Eesti koondisse. Saalivõrkpallis on