Rene Zahkna ja Aigar Leok saavad
riiklikku spordistipendiumit edasi

Kultuuriminister Rein Lang kinnitas eelmisel nädalal riigi spordistipendiumide komisjoni ettepaneku ja määras teisel poolaastal riikliku spordistipendiumi kokku 74 sportlasele, kelle seas on ka läinud talvel noorteolümpial kaks hõbemedalit võitnud Võru laskesuusataja Rene Zahkna ja enduro MMil medalikonkurentsis püsiv Sõmerpalu valla motomees Aigar Leok. Mõlemad nad said riiklikku spordistipendiumit ka esimesel poolaastal. 140eurose kuustipendiumi määramisel arvestati

Vitali Parhomik sai Viljandis 40. koha

Läinud laupäeval Viljandis toimunud rahvusvahelisel lauatennisevõistlusel Sakala GP sai Vitali Parhomik (Võru LTS) meeste üksikmängus 59 mehe seas 40. koha. Esikoha võitis Eesti edetabeli kolmas reket tallinlane Sergei Manturov.

Võru spordikooli U20 võrkpallitiimid
ületasid karikajahil esimese takistuse

Nädalavahetusel toimunud U20 vanuseklassi Eesti võrkpallikarikavõistluste tsooniturniiridelt pääsesid edasi finaalturniirile nii Võru spordikooli neiud kui ka noormehed. Võru spordikooli I meeskond edestas Võrus peetud tsooniturniiril Kuressaare Vanalinna SKd, Tallinna SK Tatsi, Pärnu VK/SKd ja oma teist meeskonda. Ka Võru tüdrukud võitsid koduväljakul peetud turniiri, neile järgnesid Tallinna VK Täht, Rakvere spordikooli ja Keila VK. Finaalturniirid

Võrulased olid rattabiatlonis edukad

Nädalavahetusel peetud kolmanda etapiga tõmmati joon alla tänavusele Parksepp Cupile mägirattabiatlonis. Laupäeval Otepääl toimunud 7,5 km sprindis said Võru Biathloni mehed Marek Parksepp ja Priit Vislapuu kaksikvõidu, päev hiljem olid nad Elvas pikemal distantsil (12,5 km) elvalase Priit Viksi järel teine ja kolmas.

Siim Plangit ja Marek Sarapuud saatis Lätis ebaõnn

Võru rallipaari Siim Plangi – Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) tabasi Läti meistrivõistluste viimaseks etapiks olnud „Latvia 2012” rallil mitmed pisiviperused ning neil tuli absoluutarvestuses leppida 20. kohaga. Laupäeval lõppenud ralli võitsid R4 klassi autoga kihutanud lätlased Jānis Feldmanis – Anrijs Jesse (Mitsubishi Lancer Evo 10), võrulased kaotasid neile lõpuks rohkem kui kümne minutiga.