Kullavõitjatena väljusid Hinsa porimöllust
Sigmar Tammemägi ja Olari Saarniit

Eesti meistrivõistlustel veoautokrossis kuulusid tänavugi mõlemad kuldmedalid Võrumaa meestele: GAZ 51/52 klassis võitis esikoha Olari Saarniit ja GAZ 53 klassis Sigmar Tammemägi. GAZ 51/52 klassis oli Saarniidul enne laupäeval Võrumaal Hinsa rajal toimunud viimast etappi teise Võrumaa mehe, tiitlikaitsja Ott Kevvai ees suhteliselt turvaline edu, kuid sellele vaatamata ei jätnud peamine kullapretendent midagi juhuse hooleks,

Võru U18 tüdrukud pääsesid karikavõistlustel finaalturniirile, poisid mängivad 7.-12. kohani

Võru spordikooli U18 võrkpallitüdrukud pääsesid oma vanuseklassi Eesti karikavõistluste finaalturniirile. Eile Põltsamaal lõppenud tsooniturniiril edestati Tartu SS Kalevit, Premium 7/Salva Tartut, Narva SK Energiat, Tallinna Audentese VK I võistkonda, Põltsamaa spordikooli ja Jõgevat. Finaalturniir toimub 9.–11. novembrini, selle koht on veel lahtine. Võru U18 poisid peavad leppima mängudega 7.–12. kohani, sest koduväljakul peetud tsooniturniiril jäädi

Algas registreerumine võrkpalli rahvaliigasse

Täna, 8. oktoobril algas Credit24 võrkpalli rahvaliiga võistkondade registreerimine, mis kestab kuni 5. novembrini. Lisaks rahvaliiga senisele kahele tugevusgrupile (A ja B) on nüüd võimalik registreerida ka C tugevusgruppi, mis annab võimaluse A ja B tugevusgrupi võistkondadel registreerida ka duubelmeeskond, et pakkuda võimalust ka seni võistlustelt kõrvalejäänud võistluskaaslastel ennast proovile panna. Võistkondi saab registreerida internetikeskkonna

Meriliin Irves tuli Eesti linnajooksude sarjas hõberajal naiste arvestuses kolmandaks

Eile 31. Paide–Türi rahvajooksuga lõpule jõudnud Eesti linnajooksude sarjas saavutas lühikeste distantside ehk hõberaja arvestuses naistest kolmanda koha alles 15aastane Võru tüdruk Meriliin Irves. Kuue võistluse kokkuvõttes edestasid teda vaid tallinlanna Merill Mägi ja Marilin Riives Tartust. Eilse Paide-Türi rahvajooksu lühemal (6,5 km Kirnast Türile) rajal oli Meriliin Irves ajaga 29.11 naistest kümnes ja N16

Jan Jakobson langes viimase etapi eel neljandaks

Eile Viljandimaal Holstre-Nõmme motokrossirajal toimunud MMMi (mehaanikute mitteametlikud maailmameistrivõistlused) raames toimus ka 85kuubikuliste tsiklite Eesti meistrivõistluste etapp, kus Võrumaa krossipoistest sai Jan Jakobson kahe sõidu kokkuvõttes kuuenda koha. Esikoha võitis leedulane Dovydas Karka. Selle masinaklassi Eesti meister selgub eeloleval laupäeval Tartumaal Haaslava vallas Lange krossirajal toimuval heategevuskrossil „Tanel Leok ja sõbrad”. Enne viimast etappi langes