Parksepa korvpallurid jäid napilt esikolmikust välja

Parksepa keskkooli korvpallimeeskond sai täna Rakveres lõppenud Eesti koolispordiliidu 10.-12. klasside poiste meistriliiga finaalturniiril neljanda koha. Turniiri võitis täiseduga Rakvere reaalgümnaasium ja teiseks tuli Kohila gümnaasium. Kolm meeskonda, teiste seas ka Parksepa, said kõik ühe võidu ning surnud ring järjestas nad järgnevalt: kolmas koht Rakvere gümnaasiumile, neljas Parksepale ja viies Rapla ühisgümnaasiumile.

Võru jalgpallurite karikateekond lõppes Pärnus

Võru JK jalgpallimeeskonnal ei õnnestunud Eesti karikavõistlustel veerandfinaali jõuda, tänases kaheksandikfinaalis kaotati Pärnus sealsele linnameeskonnale 2:4 (0:3). Esiliigas mängivad pärnakad asusid juba esimese poolaja 23. minutiks 2:0 eduseisu: 13. minutil avasid nad Anton Issakovi löögist skoori ja kümme minutit hiljem lisas Robert Kirss teise tabamuse. „Lasime, jah, esimese poolaja 23 minutiga endale kaks ära lüüa.

Põlvakondadevahetuse läbi teinud Võru KK mängib tänavu esiliigas väga noore meeskonnaga

Võru korvpalliklubi kahe hooaja vahel tuntavalt noorenenud meeskond alustab homme Tallinnas mänguga TTÜ SK vastu Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri „Kui mängima läheme, siis tähendab, et peame valmis olema,” ütles Võru korvpalliklubi juhatuse liige Anti Ossis. „Tõsi, komplekteerimine jäi hilja peale.” Võru meeskonna mängijate keskmine vanus ületab vaid napilt 20 aastat. Kui aastaid tuli meeskonna tuumik Antsla

Võru JK läheb täna pärnakatega karikalahingusse

Võru JK läheb täna algusega kell 16 Pärnus Eesti jalgpallikarikavõistluste kaheksandikfinaalis vastamisi sealse linnameeskonnaga. Kohtumise favoriit on esiliigas mängiv Pärnu meeskond, kel praegu küll kõige paremad ajad pole – kümne meeskona seas ollakse eelviimased ja kaotajaks on jäädud viimases seitsmes järjestikuses mängus. „Võistkond pole kaua aega võidurõõmu tunda saanud. Loodame, et nüüd saame ja äkki

Võru JK D-klassi poiste välishooaeg sai läbi

Võru JK D1-klassi (2000. a ja hiljem sünd) jalgpallipoisid lõpetasid oma tänavused mängud Eesti piirkondlikel esivõistlustel kahe võidu, kolme viigi ja 11 kaotusega. Hooaja viimases mängus kaotasid Võru poisid pühapäeval Väimelas tänavusel turniiril kõik 16 mängu võitnud Tartu JK Merkuur-Juunior I meeskonnale 1:12. „Ainuke meeskond kellele hooaja jooksul mitte kuidagi vastu ei saadud, väga ühtlane