Ebaõnn kukutas Siim Plangi Saaremaal esikümnest, medalita ta siiski ei jäänud

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) lõpetasid Saaremaa ralli absoluutarvestuses 12. ja N4 klassis kaheksanda kohaga. Ralli võitsid Venemaa rallimehed Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov (Mitsubishi Lancer EVO X R4). Teise koha said N4 klassi kiireimad mehed Kaspar Koitla ja Andres Ots (Mitsubishi Lancer Evo 9) ning kolmanda koha viimasel katsel tagarattaga

Võru meeskond tiitlikaitsja vastu ei saanud

Valio Võru VK võrkpallimeeskond kaotas täna oma hooaja esimeses Schenkeri liiga mängus võõrsil Bigbank Tartule kindalt 0:3. Bravuurikalt 4:0 algedu saanud võrulased juhtisid esimeses geimis veel 8:5 ja 12:11, kuid siis lagunes nende mäng täielikult. Tartlased teenisid kaheksa punkti järjest ja võitsid peagi ka geimi 25:14. Teises geimis läks Tartu algusest peale oma teed ja

Famila/Võru VK napsas Valgevene hõbedalt geimi

Naiste Balti võrkpalliliigas suutis Famila/Võru VK täna Tallinnas eelmisel hooajal Valgevene meistrivõistlustel hõbemedali võitnud VK Kommunalnik-Mogiljovilt küll ühe geimi kätte saada, kuid kaotusest pääsu ikkagi polnud. Mängu alguses jäi Võru naiskond kohe tagaajaja rolli ning kaotas esimese geimi 19:25 . Punkt-punkti mängus kulgenud teises geimis tegutsesid võrulannadest resultatiivselt Margot Pähn ja Kristiina Raap, samuti neli

Ukrainast uue sidemängija hankinud Valio Võru VK üritab kasvada võistkonnaks suurte tähtedega

Valio Võru VK võrkpallimeeskonnal seisavad täna ja homme ees hooaja esimesed mängud Schenker liigas. Täna sõidetakse Tartusse külla tiitlikaitsjale, homme, algusega kell 18 peetakse Võru spordikeskuses esimene kodumäng Pärnu VKga. Võru meeskonna peatreener on endiselt Marko Mett, kuid meeskonnas endas on hooaja eel toimunud hulk muudatusi. Võib-olla oluliseimaks, aga kindlasti viimaseks neist on Ukraina sidemängija

Siim Plangi on Saaremaal avapäeva järel kuues

Saaremaa rallil tõusid eile õhtul esimese kolme kiiruskatse järel liidriks Škoda Fabia S2000 autol võistlevad Karl Kruuda ja Martin Järveoja. Võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X; pildil) on absoluutarvestuses kuuendad ja N4 klassis viiendad, üldliidritele kaotatakse 16,4 sekundiga. „Ei oskagi seisukohta võtta – kuues koht, kaotust [N4 klassi liidrile Kaspar] Koitlale