Võru KK jäi kodus esiliiga tiitlikaitsjale selgelt alla

Võru KK kaotas Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas täna koduväljakul Baltecole 54:90 (25:46). Parksepas peetud mängu esimest korvi tuli oodata kaks ja pool minutit, siis viis Fredi Parker (pildil) väljakuperemehed juhtima. Kaks minutit enne esimese veerandaja lõppu juhtis veel Võru 11:9, esimene mänguperiood kaotati aga juba 14:16. Teise veerandaja esimese kolme minutiga tegi eelmisel hooajal esiliiga võitjaks

Algavad Võru Kalevi korvpallimeistrivõistlused

Homme Puigal peetava tiitlikaitsja Ekso ja Kuperjanovi pataljoni meeskonna mänguga algavad tänavused Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlused. Veel osalevad meistrivõistlustel aastataguse võistluse teine ja kolmas meeskond Kuldre kool ja Parksepa SK/Võru, samuti Antsla, Sõmerpalu, Rõuge ja Club Tartu. Esmalt peetakse üheringiline põhiturniir, mis kestab novembri lõpuni. Sellele järgnevad detsembris mängud 1.–4. ja 5.–8. kohani. Turniiri korraldab

Liisi Sokman mängib Saksamaal Bundesligas

Parksepa spordiklubis korvpallurikarjääri alustanud tagamängija Liisi Sokman (24, pildil palliga) mängib alanud hooajal Saksamaa Bundesligas DJK Don Bosco Bambergi naiskonnas. Eelmisel hooaja 2. Bundesliga võitmisega kõrgemasse seltskonda tõusnud naiskond on turniiri alustanud kolme kaotusega ja Sokman visanud keskmiselt 3,7 punkti mängus. Sokman mängis Bambergi naiskonnas ka eelmise hooaja esimesel poolel, kui oli Saksamaal füsioterapeudina praktikal.