Martin Leok ja Timmo Mõts tõid kestvuskrossi
Eesti meistrivõistlustelt Võrumaale kaksikvõidu

Eesti kestvuskrossi meistrivõistlused lõppesid E2-klassis teist aastat järjest Võrumaa motomeeste kaksikvõiduga: kulla sai nagu mullugi Martin Leok (pildil) ja hõbeda Timmo Mõts. Martin Leok (KTM) oli täna Haapsalus meistrivõistluste viimasel etapil soolotsiklite sõidus taas parim, nagu ka eelmisel kuuel osavõistlusel. Esikolmikusse jõudsid täna veel lätlased Ugis Klimons ja Edgars Silinš. 2010. aasta E2-klassi Eesti meister

Ivar Ivanov võitis nii Munamäe–Võru maastikujooksu kui ka kogu pikamaajooksusarja

Täna toimunud 28. Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Ivar Ivanov, kes kindlustas endale sellega teist aastat järjest ka Võrumaa pikamaajooksusarja üldvõidu. Umbes 13,1 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus 28aastasel Võru Lõunalõvi jooksumehel aega 43.27,6. Ülejäänud kaks esikolmikukohta läksid suusatajatele: teisena lõpetas Eno Vahtra (+11,4) ja kolmandana Raido Ränkel (+1.19,9). Neljanda koha sai Margus Koor (+2.08,9), esikuuikusse jõudsid