Aigar Leok võitis enduro MMil pronksmedali!

Aigar Leok jõudis juba oma teisel endurohooajal maailmameistrivõistluste medalini – E3-klassi tänavune pronks kuulub 27aastasele Sõmerpalu vallast pärit motomehele. Prantsusmaal toimunud viimasel MM-etapil lõpetas TMi tehasetiimis sõitev Leok E3-klassis täna nagu eilegi prantslase Christophe Nambotini (KTM) ja rootslase Joakim Ljunggreni (Husaberg) järel kolmandana. Samad mehed edestasid teda ka kaheksa etapi kokkuvõttes. Leoki sõnul oli tal

Võru meeskond korraks sähvatas, aga ei enamat

Valio Võru VK võrkpallimeeskond ei suutnud täna Schenkeri liigas oma punktiarvet veel avada, sest kaotas koduväljakul Rakvere Fruit Xpressile 1:3. „Rong läks ära kolmanda geimi alguses, kui 8:4 eduseisus Harri Palmari servi vastuvõtuga hätta jäime,” ütles Võru meeskonna peatreener Marko Mett pärast mängu TV6 vahendusel. Tema sõnul oleks meeskonnal hädasti vaja tagasi saada kaotusmängudes tugevate

Sõmerpalu, Parksepa ja Rõuge said silma pähe

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Sõmerpalu meeskond täna võõrsil Kuldre kooli lisaajal 54:53 (48:48, 30:19). Sõmerpalu resultatiivseim oli 16 punktiga Veiko Maidla, Kuldrel 13 punktiga Eiko Roosimaa. Kuldre koolile oli see juba teine kaotus, sest reedel jäädi koduväljakul 57:91 (32:53) Parksepa SK/Võrule. Üleplatsimees oli selles mängus Andre Treial, kes tabas viis kolmepunktiviset ja tõi Parksepale

Võru võrkpallineiud võitsid U20 Eesti karika

Võru spordikooli tüdrukud tulid U20 vanuseklassi Eesti karikavõitjaks, täna Tallinnas lõppenud finaalturniiril võideti kõik viis mängu. Kõige tõsisemat vastupanu Võru tüdrukutele osutas kolmanda koha saanud Viljandi spordikool, kellega peetud mäng venis viiegeimiseks. Teiseks tulnud Saaremaa spordikoolist ning esikolmikule järgnenud Tallinna VK Tähest, Kohila VKst ja Pärnu spordikoolist said võrulannad jagu 3:0. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond
jäi kodus peetud karikaturniiril kolmandaks

Võru spordikooli U20 vanuseklassi noormehed said omaealiste Eesti võrkpallikarikavõistlustel kolmanda koha. Võrus täna lõpule jõudnud finaalturniiri võitis täisedu viie võiduga Saaremaa spordikool, kellele võrulased kaotasid eile 1:3. Kohad teisest neljandani selgusid surnud ringiga kolme kolm võitu kogunud meeskonna – Audentese VK, Võru ja Põltsamaa Spordi vahel. Parem omavaheliste geimide vahe andis neist hõbemedali Audentesele, kes

Võrulannad tegid esimese sammu poolfinaali poole

Famila/Võru VK alustas Eesti naiste karikavõistlusi täna 3:0 (17, 20, 20) võiduga võõrsil rahvaliigas mängiva TTÜ Dynamo/Särtsakad naiskonna üle. Oma paremuse maksma panekuks kulus samal ajal U20 karikavõistluste finaalturniiril mänginud neidudeta läbi ajama pidanud võrulannadel veidi üle tunni. Kõik kolme geimi algused olid võrdlemisi tasavägised ning teise ja kolmanda geimi keskel oli Võru naiskond korraks

Võrumaa tiimid Valgas kahekesi esikolmikus

Valgas eile peetud jalgpalli välihooaja lõputurniiril Nightclub Exotica auhindadele saavutas FC Aspen teise ja Navi Vutiselts kolmanda koha. FC Aspeni teine koht oli seda magusam, et Aspenil oli probleeme meeskonna kokkusaamisega. „Põhiväravavaht jäi haigeks, teine oli tööl, nii et pidime väljakumängija väravasse panema,” rääkis Jürgen Kuljus. „Esimesele mängule jõudis kahjuks pool meeskonda kümneminutilise hilinemisega. Ei

Aigar Leokil on MM-medal niisama hästi kui taskus

Aigar Leok sai enduro MMi viimasel etapil Prantsusmaal eile E3-klassis prantslase Christophe Nambotini ja rootslase Joakim Ljunggreni järel kolmanda koha ning on samal positsioonil ka kokkuvõtes. Kuna Leoki lähimaks jälitajaks olnud hispaanlane Oriol Mena eile katkestas, on Võrumaa motomehe medalivõit nüüd kindel. E3-klassi maailmameistritiitli on endale juba varem kindlustanud Nambotin, hõbmedaliheitluses edestab Ljunggren enne tänast