Võru KK lasi mängu esimese veerandajaga käest

Võru KK sai Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas juba kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes täna koduväljakul Parksepas 71:88 (27:42) alla Tamsalu Los Toros/Simuna IVAXile. Külalised tegid mängu võiduks piisanud vahe sisse juba esimesel veerandajal. Võru meeskond läks mängu esimese kolme minutiga küll 7:4 juhtima, kuid järgmise nelja minuti jooksul jäädi kuivale, vastased viskasid samas 15 punkti järjest. Midagi

Laura-Maria Lehiste võitis järjest kaks judoturniiri

Tartus laupäeval toimunud spordiühingu Jõud judomeistrivõistlustel võitis Võru Rei judokatest esikoha Laura-Maria Lehiste naiste kehakaalus kuni 70 kg. Kaal kergemate (-63 kg) naiste seas saavutas Keit Lutsar teise koha. Päev hiljem samuti Tartus peetud Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel võitsid naiste seas esikoha Laura-Maria Lehiste (-70 kg) ja Ailen Atspool (+70 kg). Meeste ahaalus kuni 81 kg