Eesti nooremad tüdrukud võitsid Balti karika

Pärnus täna lõppenud noorte Balti karikaturniiril võrkpallis võitis Eestile ainsa esikoha nooremate (1998.-1999. a sünd) tüdrukute võistkond, kus Võru spordikooli kasvandikest mängisid Greete Hollas ja ja Hanna-Liisa Ilves. Peeter Vahtra juhendatav võistkond alistas reedel Leedu 3:0, kaotas eile Soomele 2:3 ja võitis täna Lätit 3:1. Kolme naiskonna surnud ringis andis parim geimide vahe esikoha Eestile.

Kuperjanovlastele neljas ja Antslale esimene võit

Kuperjanovi pataljoni korvpallimeeskond võitis Võru spordiselsti Kalev korvpallimeistrivõistlustel täna Sõmerpalus sealse meeskonna 84:52 (47:22) ja jätkab põhiturniiril täisedu nelja võiduga. Neli kaugviset tabanud Erki Saks tõi võitjatele parimana 26 punkti, kaotajate resultatiivseim oli 15 silmaga Henrik Variko. Teises tänases mängus võitis Antsla koduväljakul Rõuge 80:67 (45:27). Antsla kasuks viskas Raiko Annus 22 punkti (3 kolmest)

Võru võrkpalluritel jagus kohtumises TTÜ meeskonnaga head mängu vaid avageimiks

Valio Võru VK võrkpallimeeskond suutis tänases Schenkeri liiga kodumängus TTÜga võita küll avageimi, kuid enamaks jõudu ei jagunud ning vastu tuli võtta 1:3 kaotus. „Peamine on, et võitlust oli. TTÜ on kokkumänginud ja kogenud võistkond, kes sel hooajal kaotanud kodustest konkurentidest vaid avamängus Selverile. Vasupidine tulemus oleks olnud üllatus. Samas on meie mängupilt läinud paremaks ja

Võru naiskond pääses karikasarjas poolfinaali

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas täna Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumises koduplatsil TTÜ Dynamo/Särtsakad 3:0 ja pääses edasi poolfinaali, kus minnakse vastamisi TTÜga. Eelmisel nädalal peetud esimese veerandfinaalmängu võitsid võõrsil 3:0 võrulannad, seega piisas neile täna ühest geimivõidust. Mängu esimese geimi võitis Võru naiskond täna 25:12, teise 25:18 ja kolmanda 26:24. Parimana tõi Eliise Hollas võrulannadele 12

Võru poisid võitsid Jõu meistrivõistlustel 2. koha

Eile Põlvas peetud spordiliidu Jõud noorte meistrivõistlustel võrkpallis saavutasid Võrumaa poisid teise koha, tüdrukud jäid kuuendaks. Võrumaa meeskond alustas käsipallurite karukoopas peetud turniiri alagrupi võitmisega, Jõgevamaast saadi jagu 2:1 ja Harjumaast 2:0. Medalimängudes võideti Pärnumaa 2:1, kuid esikohakohtumises kaotati 0:2 Ida-Virumaale. Võru meeskonnas mängisid Rasmus Rohumets, Edvin Raag, Hannes Eskla, Karel Räppo, Albert Hurt, Marti

Haanjas joosti ilmataadi kiuste sadu kilomeetreid, Hannes Veide võiduaeg jäi alla kümne tunni

Ilmataadi poolt osalejate ja korraldajate teele veeretatud raskuste kiuste eile Haanjas toimunud Haanja Jala 100 ultrajooksu võitis 35aastane tartlane Hannes Veide. Võistluse liider vahetus mitu korda, aga lõpuks pani Veide ajaga 9:49.11,3 oma paremuse maksma. Teisena ületas lõpujoone tallinlane Ailar Nirgi (+25.32,3) ja kolmandana Veiko Ardel (+42.38,8) Valgamaalt. Parimaa Võrumaa mehena oli Tõnu Hendrikson 12.