Võru KK on nelja mängu järel ikka nullipoiss

Võru KK korvpallimeeskond kaotas täna Parksepas SK Marcusele 66:80 (29:50) ja jätkab Eesti meistrivõistluste esiliiga alagrupiturniiri võiduta. Juba mitmendat mängu järjest sai võrulastele saatuslikuks kehv algus – esimese kolme minutiga jäädi taha 2:13 ja esimene veerandaeg kaotati 16:31. Ka edasi kulges mäng külaliste kontrolli all ning väiksemaks kui 12 punkti neljanda veerandaja keskel võrulased vahet

Kait Hinn jagas Balti liiga finaaletapil 3.-4. kohta

Võrust pärit piljardimängija Kait Hinn (pildil) jagas nädalavahetusel Vilniuses toimunud Balti pooliliiga finaaletapil koos leedulase Henrikas Strolisega kolmandat-neljandat kohta. Vilniuses mängiti 10 palli mängu ja Hinn alistas kolm esimest vastast, kuid kaotas siis poolfinaalis Eesti esinumbrile Denis Grabele 6:13. Finaalis võitis Grabe Oliver Lepa 13:7. Eelmisel aastal tuli Hinn Balti liigas kuuendaks.