Võru naiskond võitis kolmanda mängu järjest

Famila/Võru VK loovutas tänavustel Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel seni peetud kolme mängu peale vastastele alles esimese geimi, kui alistas täna Tallinnas TTÜ 3:1. Võru naiskonnal läks aia taha mängu esimene geim. Kohtumist alustati ilma oma peamise sidemängija Kaisa Bahmatševita ning kohe jäädi ka mõnepunktisse kaotusseisu. Geimi keskel saatis Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas Bahmatševi väljakule, kuid

Rantipol lööb pühapäeval saalis palli mängu

Võru JK mängijaist koosnev Rantipoli saalijalgpallimeeskond alustab ülehomme Eesti meistrivõistluste II liiga mänge, millest esimeses võõrustatakse Aruküla Mariine Autot. „Eesmärk on üks, saada esiliigasse, aga kas see ka õnnestub, on väga raske öelda,” lausus Rantipoli meeskona treener Vjatšeslav Vassilenko. Tema sõnul pole meeskond täies koosseisus koos trenni teha saanud ja esimesed mängud on seega kindlasti

Eliise Hollas valiti meistriliiga kuu parimaks

Famila/Võru VK võrkpallur Eliise Hollas (pildil) valiti Eesti naiste meistriliiga oktoobrikuu parimaks mängijaks, vahendas Volley.ee. Hollas hõivas 22 plusspunktiga liiga oktoobri efektiivsusedetabelis esikoha. Kahe mänguga tõi ta Võru naiskonnale 24 punkti, seejuures oli tema rünnaku efektiivsusprotsent 62,5. Kuu parimale mängijale paneb auhinna välja spordiriiete firma Macron. Auhind antakse üle enne Võru naiskonna tänast mängu TTÜga.

4.-5. klasside rahvastepallis olid parimad Kääpa kooli poisid ja Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud

Eile Võru spordikeskuses peetud Võrumaa koolide 4.-5. klasside rahvastepallivõistlused võitsid Kääpa põhikooli poisid ja Võru Kesklinna gümnaasium tüdrukud. Kääpa kooli meeskond (Randel Päästel, Marcus Jäger, Kert Urbanik, Üllar Täht, Ingmar Kallas, Sander Täht, Markus Ojaveer, Jaan Punnar) võitis esikohamängus Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi. Kolmanda koha sai poistest Puiga põhikool. Tüdrukute finaalis sai Võru Kesklinna gümnaasium (Hanna