Rantipol alustas II liiga mänge võiduga

Rantipoli jalgpallimeeskond alustas Eesti II liiga meistrivõistlusi saalijalgpallis 5:3 (3:2) võiduga Aruküla Mariine Auto üle. Võrulased jäid kohtumise esimestel minutitel küll 0:1 kaotusseisu, kuid 6. minutil seadis Kristjan Kimmel jalule viigi ning 15. minutil viis Kert Joakit Rantipoli juhtima. Peagi vastased viigistasid, ent neli minutit enne poolaja (saalijalgpallis mängitakse 2 x 20 minutit – VSport.ee)

Võrulastele Schenkeri liigas juba kaheksas kaotus

Valio Võru VK võrkpallimeeskond pidi kaotusega leppima teiseski sel nädalavahetusel Lätis peetud Schenkeri liiga mängus, jäädes täna 1:3 alla Riia Lasele. Nagu eilegi võitsid võrulased ka täna kohtumise esimese geimi, seda numbritega 25:20. Järgmises geimis jäädi kohe pikalt taha, kuid suudeti siis 7:17 kaotusseisust veel 20:22 teha. Otsustavate punktide mängimisel olid kindlamad väljakuperemehed, kes jäid