Võru meeskond võitis esimese veerandfinaalmängu

Valio Võru VK võrkpallimeeskonna jaoks kujunes Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria esimene mäng võrdlemisi kergeks jalutuskäiguks: rahvaliigas mängiv SK Neemeco/Taco Express alistati koduplatsil veidi enam kui tunniga 3:0 (14, 13, 20). Võru meeskonna suuremad punktitoojad olid Andris Õunpuu 13 (+8), Olari Venno 11 (+4) ja Karl Jaani 8 (+7) punktiga. Poolfinaali pääsuks piisab võrulastel tuleval reedel peetavas

Puhaste paberitega jätkab vaid Parksepa SK/Võru

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel olid vastamisi kaks seni veel kaotuseta meeskonda ning puhaste paberitega jätkab neist Parksepa SK/Võru, kes võitis koduplatsil Kuperjanovi JP 95:69. Üleplatsimees oli Fredi Parker, kes viskas võitjate kasuks 40 punkti. Kaotajaist said nii Mirko Märdimäe kui ka Juss Jürisaar kirja 17 silma.

Martin Pajos jäi kontrollvõistlustel viimaste sekka

Põhja-Soomes Olosel hooajaks valmistuvad Eesti laskesuusatajad pidasid sel nädalal kaks kontrollvõistlust, kus võrulane Martin Pajos jäi viimaste sekka. Teisipäeval oli ta 10 km distantsil kaheksa mehe hulgas viimane, kaotades kiiremat sõitu teinud Kauri Kõivule rohkem kui viie minutiga. Eile sõideti 12,5 km ühisstardist ning kümne mehe seas ühte konkurenti edestanud Pajos kaotas taas võidutsenud Kõivule