Rantipoli jalgpallurid said teises liigas teise võidu

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga põhja-lõunatsoonis alistas Rantipol täna võõrsil Kohila JK 9:2 ja jätkab turniiri kahe vooru järel täiseduga. Võru meeskonna parimana lõi Jüri Artemkin kolm väravat. Kaks korda sahistasid vastase väravavõrku Priit Bahmatšov ja Jürgen Kaur, jala said valgeks ka Taavi Sarapuu ja Kristo Rämson. Rantipoli tabas ka valus tagasilöök, nimelt vigastas mängus

Valio Võru VK jäi esimeses ringis võiduta

Valio Võru VK võrkpallimeeskond Schenkeri liiga põhiturniiri esimeses ringis võitu kirja ei saanudki, täna kaotati koduväljakul Poliurs/Ozolniekile 1:3. Esimese geimi 14:25 kaotanud Võru meeskond olid teises geimis kui ümber sündinud ning rebis ette 15:9 ja 19:10. Suurt edu väljakuperemehed enam käest ei lastud, võitsid geimi 25:14 ning viigistasid mänguseisu. Kahjuks sai võrulaste kordaminekute limiit sellega

Club Tartu võitis võõrsil Kuldre kooli

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Club Tartu täna Kuldres sealse kooli meeskonna 65:56 (36:32). Club Tartu resultatiivseim oli 17 punktiga Marek Küünarpuu, Kuldre koolil 20 punktiga Eiko Roosimaa.

Võru spordikooli U18 võrkpallitüdrukud võitsid põnevas karikafinaalis Viljandi eakaaslasi

Võru spordikooli võrkpallinaiskond tuli U18 vanuseklassi Eesti karikavõitjaks. Võrus peetud turniiri esikohakohtumises võideti täna Viljandi spordikooli 3:2 (17, -14, 24, -13, 13). Mõlemalt poolelt tõusude-mõõnadega kulgenud esikohamängu viiendas geimis jäi Võru 3:2 algedu järel taha ning pooled vahetati seisul 3:8. Võru oli taga veel 7:12, kuid teenis siis viis punkti järjest ning ehkkki korraks pääsesid