Võru KK sai kahe võidu kõrvale viienda kaotuse

Võru KK kaotas Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas täna võõrsil BC Kalevi II meeskonnale 55:75 (29:22) ja jagab alagrupimängude esimese poole järel oma grupis kahe võidu ja viie kaotusega kaheksa meeskonna seas 6.-7. kohta. Kolmanda veerandaja järel kaotasid võrulased vastastele vaid kolme silmaga, kuid viimasel kümnel minutil jäädi kalevlastele 17 punktiga alla. Võru meeskonnast said täna kahekohalise

Võru poisid alustasid edukalt Rakvere karikasarja

Võru spordikooli U16 poiste võrkpallimeeskond võitis eile Rakveres seeriavõistluse „Rakvere karikas” esimese etapi, U14 poisid tulid oma vanuseklassis kolmandaks. Võru U16 (1998. a ja hiljem sündinud) poiste (Edvin Raag, Hannes Eskla, Albert Hurt, Karel Räppo, Tarvo Täht, Rasmus Rohumets) järel jõudsid esikolmikusse veel Rakvere spordikooli I meeskond ja Tallinna Selver. Võru teine võistkond oli kuues,

Võru Kalevi korvpallimeistrivõistlustel hakkavad selguma medalimängudele pääsejad

Võrumaa spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste põhiturniiril ainsana kaotuseta jätkav Parksepa SK/Võru alistas eile Puigal tiitlikaitsja Ekso 89:81 (41:36). Võitjate resultatiivseimana viskas Martin Kulberg 36 punkti, kaotajatele tõi Kaarel Hääl parimana 18 punkti. Põhiturniiril on pidada veel kaheksa mängu ning koha esinelikus on endale peale Parksepa SK/Võru kindlustanud juba ka Kuperjanovi JP korvpallurid. Tabel (võidud ja kaotused):

EKSLi 4.-5. klasside rahvastepallisarja finaalturniirile pääses kaks Võrumaa tiimi

Kääpa kooli poisid võitsid eile Võrus toimunud Eesti koolispordiliidu 4.-5. klasside rahvastepallisarja piirkonnavõistluse ja pääsesid 23. novembril Viljandis toimuvale üleriigilisele finaalturniirile, kuhu lunastasid pääsme ka Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud. Kääpa kooli võidukas võistkonnas mängisid Randel Päästel, Marcus Jäger, Kert Urbanik, Joosep Järvpõld, Ingmar Kallas, Sander Täht, Markus Ojaveer, Jaan Punnar. Napilt jäi finaalturniirile pääsust puudu