Famila/Võru VK kaotas Balti liigas SK Babitele

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna Pinkis oma kodusaalis mänginud SK Babite naiskonnale 1:3 (-19, -18, 23, -19) Teistes mängudes võitis TÜ/Eeden Läti noortekoondise 3:1 ja TTÜ kaotas LU/Jelgavale 0:3. Homme mängivad võrulannad LU/Jelgavaga.

Kail Piho tuli esimese lume võistlusel kolmandaks

Soomes Rovaniemis täna toimunud esimese lume võistlustel saavutas Kail Piho kahevõistluses kolmanda koha. Soome koondise katsevõistluseks olnud jõuproovi võitis Janne Ryynänen, kes tihedas finišiheitluses edestas 0,1 sekundiga Ilkka Herolat. Hüppevõistluse seitsmendalt kohalt kolmandaks tõusnud Kail Piho kaotas võitjale 1,2 sekundiga. Han Hendrik Piho (+1.06,5) sai 32 kahevõistleja konkurentsis üheksanda koha. Suusahüppevõistlusel oli Martti Nõmme 31

Võru võrkpallimeeskond sai järjekordse kaotuse

Valio Võru VK võrkpallimeeskond lasi tänases Schenkeri liiga mängus TTÜga käest kaks tasavägist geimilõppu ja kaotas võõrsil peetud kohtumise 0:3. Punkt-punkti-mängus kulgenud esimese geimi lõpus oli Võru meeskonnal kasutada ka kaks geimpalli, kuid ometi kaotati 25:27. Luhta läks ka teise geimi lõpp – Võru 22:20 eduseisul teenisid järgmised viis punkti ja geimivõidu TTÜ võrkpallurid. Kolmandas

Rene Zahkna alustas hooaega esikolmikukohaga

Rene Zahkna saavutas täna laskesuusatajate esimese lume võistlusel Põhja-Soomes Kontiolahtis kuni 19aastaste noormeeste 7,5 km sõidus kolmanda koha. Zahkna tegi tiirus kaks möödalasku ning kaotas esikoha võitnud ja puhtalt lasknud soomlasele Antti Repole 57,7 sekundiga. Teisena edestas Võru noormeest Venemaa laskesuusataja Denis Mjasnikov. Timo Truu sai samas vanuseklassis 8. ja Tarvi Sikk 13. koha. Sama

Raido Ränkel oli Olosel 10 km klassikasõidus 23.

Põhja-Soomes Olosel jätkunud murdmaasusatamisvõistlusel sai Raido Ränkel täna meeste 10 km klassikasõidus 23. koha. Sõidu võitis nagu eilse sprindigi Kasahstani esindaja Aleksei Poltoranin, Eesti parimana oli Karel Tammjärv (+22,8) kaheksas. Eesti meestest aremuselt teise aja saanud Ränkel kaotas võitjale 51,3 sekundiga. Anti Saarepuu (+1.19,4) oli 53. Naiste 5 km klassikasõidu võitis Justyna Kowalczyk (Poola), Kaija

Võru meeskond jõudis karikasarjas poolfinaali

Valio Võru VK alistas Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumises eile õhtul Tallinnas SK Neemeco/Taco Expressi 3:0 (22, 24, 19) ja pääses poolfinaali. Ka seeria esimese mängu olid 3:0 võinud võrulased. Võru meeskonna poolfinaali vastane selgub paarist Tallinna Selver – TTÜ, kus avakohtumise võitis 3:0 Selver.