Võrulastele kirjutati turniiritabelisse 11. kaotus

Valio Võru VK ja Tartu Bigbanki võrkpallimeeskondade tänane Schenkeri liiga kohtumine tõi koduplatsil mänginud võrulastele numbritega 1:3 hooaja üheteistkümnenda kaotuse. Võru meeskonna patreeneri Marko Meti sõnul olid võrulastel mõlemas nädalavahetuse Schenkeri liiga mängus omad võimalused, kuid taas jäeti need kasutamata. „Võimed on poistel olemas, kohati jääb puudu enesekindlusest,” sõnas ta. Tänase kohtumise esimene geim oli

Rantipol jätkab II liigas täiseduga

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel võitis Rantipol täna võõrsil PSK Alexela 16:9 ja jagab kolme vooru järel II liiga põhja-lõunatsoonis Lasnamäe Ajaxiga esikohta. „Mäng oli üpriski kerge, domineerisime, mida näitab ka lõppseis,” ütles Rantipoli mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. „Aga lasime endale ka päris palju väravaid lüüa. Saal oli väike, mis meile eriti ei sobi, sest meie kiiretele

Famila/Võru VK jäi LU/Jelgavale kindlalt alla

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna Lätis 0:3 (-19, -12, -13) liiga eelmise hooaja teise koha naiskonnale LU/Jelgavale. Teistest Eesti tiimidest TTÜ täna võitis ja TÜ/Eeden kaotas. Kõik naiskonnad on nüüd pidanud kuus mängu ning täiseduga jätkab veel neli tiimi. Võrulannad on 12 naiskonna seas eelviimasel kohal. Turniir jätkub kahe nädala pärast Tartus,

Rene Zahkna tõusus jälitussõidus esikohale

Rene Zahkna võitis täna Soomes Kontiolahtis toimunud laskesuusatamisvõistlusel jälitussõidus esikoha. Kuni 19aastaste noormeeste 10 km pikkuse sõidu võitjaks tõusis ta eilselt sprindi kolmandalt kohalt. Teiseks tulnud Johan Talijärv kaotas Zahknale 12,5 sekundiga ja kolmanda koha saanud Vassili Solovjov (Venemaa) juba rohkem kui minutiga. Timo Truu (+2.03,5) oli seitsmes ja Tarvi Sikk (+3.29,9) kümnes. Kuni 21aastaste

Raido Ränkel sai vabatehnikasõidus 39. koha

Esimese lume võistlusel Soomes Olosel võistles Võrumaa suusatajatest täna ainsana Raido Ränkel, kes lõpetas meeste 15 km vabatehnikasõidu 39. kohaga. Kiireim oli soomlane Matti Heikkinen, kellele eestlastest paremuselt neljanda aja saanud Ränkel kaotas kahe minuti ja viie sekundiga.

Kergejõustikuklubi Lõunalõvi saab 15aastaseks

Täna saab viieteistkümneaastaseks Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi. Klubi asutasid 18. novembril 1997 viis Võru Spordikooli kergejõustikuosakonna treenerit: Heini Allikvee, Mare Lüüs, Helju Rakaselg, Valeri Holodnjakov ja Mart Õunpuu. Lisaks neile osalesid asutamiskoosolekul kaks toonast Võru parimat kergejõustiklast Maidu Laht ja Rita Rebane. „Klubi asutamise vajaduseks oli 1997. aastal Eestis kehtima hakanud MTÜde seadus, mis sätestas, et

Pink räägib loo kuulsusrikkast Võru võrkpallist

ETV saatesarja „Iga pink räägib loo” eilse saate esimene lõik oli pühendatud Võru võrkpallile. Vahur Kersna vestluspartnerid olid Rando Soome ja Aksel Saal. Ühte Võru Kreutzwaldi pargi pinki ehib alates oktoobri keskpaigast silt, millel seisab kiri „Jaan Gutmann 1909–1993. Võru võrkpalli vundamendiladuja”. Laiemalt on see pühendatud kõigile, kes Võru võrkpalli edendamisele õla alla pannud. Saade