Võru KK murdis viimase veerandajaga Marcuse

Eesti korvpalli esiliigas alistas Võru KK täna alagrupimängude teise ringi esimeses kohtumises Tallinnas SK Marcuse 67:55 (27:28). Neljandat veerandaega alustasid võrulased veel viiepunktises kaotusseisus, kuid viimase kümne minutiga visati 25 punkti vastaste kaheksa vastu ja pisteti taskusse hooaja kolmas võit. Võrulaste parim oli 19 punkti ja 10 lauapalliga Fredi Parker, Olver Kaljuvee lisas 14 punkti

Sigmar Tammemägi istus vahelduseks Lada rooli

Põhiliselt veoautokrossiga tegelev Võrumaa mees Sigmar Tammemägi istus hiljuti veidi pisema auto rooli ning saavutas Lätis populaarses karikasarja „Žiguļu kauss” etapil viienda koha, vahendas Rally.ee. „Mõte tuli sellest, et tahame sõpradega talvel jääradadel sõita ja nii sai otsustatud, et ostaks Lada. Sattusin mingi aeg Valmierasse, kus ühes teeninduses olid ralli-Žigulid. Hakkasime sel teemal rääkima ja

Stefani Vissel sai ainsana kolm alavõitu

Võru spordikeskuses eile toimunud Võru spordikooli lahtistel kergejõustikuvõistlustel oli kolme alavõiduga parim Stefani Vissel. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi õpilase võiduaeg 1999.-2000. aastal sündinud tüdrukute 60 meetri jooksus oli 8,56, kaugust hüppas ta 4.50 ja kuuli (3 kg) tõukas 10.41. Teised võitjad. 1999.-2000. a sünd. Poisid. 60 m Markus Salumets 8,02. Kaugus Märten Liiske 5.31. Kuul Rolf

Kalevi meistrivõistluste põhiturniiri kaks paremat on selged, medalimänge noolib veel neli tiimi

Parksepa SK/Võru võitis Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel eile koduplatsil Antsla 98:67 (50:32; Martin Kulberg 25 – Merlis Niklus 25) ning kindlustas endale sellega põhiturniiri esikoha. Endale põhiturniiril teise koha taganud Kuperjanovi JP alistas üleeile Puigal SK Rõuge 105:53 (49:26; Juss Jürisaar 23 – Meit Grossmann 12). Ülejäänud kahe esinelikukoha pärast peavad võitlust Sõmerpalu, Club Tartu,