Võru KK sai kodus lõpusekunditel valusa kaotuse

Võru KK korvpallimeeskond pidi tänases esiliigamängus tunnistama TTÜ SK nappi paremust, külalistele jäädi alla 71:72 (40:43). Rael Kalmuse korvist avasid esimesena skoori küll väljakuperemehed, kuid seejärel dikteerisid mängu vastasted, kes võitsid ka esimese veerandaja 23:18. Võru KK pääses taas juhtima alles neli minutit enne esimese poolaja lõppu, kui Allan Hallikult hea söödu saanud Fredi Parkeri

Parksepa SK/Võru püsib A-klassi eliitliigas põhiturniiri esimese poole järel esikolmikus

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond on Eesti A-klassi meistrivõistluste eliitliigas võitnud neli mängu seitsmest ning hoiab põhiturniiri esimese ringi järel kolmandat kohta. Võrulasi edestavad vaid Salva/Rock I ja KK Hito/Jõhvi. Neist viimast võitis Parksepa SK/Võru turniiri avamängus 69:58, veel on jagu saadud Tyco Raplast (84:75), Tabasalu PK/Kohila SKst (80:63) ja Salva/Rock II meeskonnast (65:64). Kaotused tuli vastu