Aasta parim veoautokrossisõitja on Olari Saarniit

Eesti Autospordi Liit kuulutas Eesti aasta parimaks veoautokrossisõitjaks tänavuse GAZ 51/52 klassi Eesti meistri, Misso valla mehe Olari Saarniidu. Eesti autospordiaasta võeti kokku teisipäeva õhtul piduliku galaga Tallinna Lennusadamas, kus ränati toetajaid, anti üle rändkarikad ja kuulutati välja aasta parimad autosportlased.

Markus Männik vägikaikaveo MK-sarja kaheksas

Markus Männik saavutas läinud nädalavahetusel Moskvas toimunud vägikaikaveo (mas-wrestling) MK-sarja finaaletapil kaheksanda koha. Sarja üldvõitjaks tuli venelane Viktor Kolibabtšuk. „Sealset seltskonda arvestades olen oma tulemusega ülimalt rahul,” ütles Männik, kes esmatutvust vägikaikaveoga tegi alles septembri alguses. Võistlusel osalenud 14 riigi 21 sportlase seas oli teinegi Eesti rammumees, Võrust pärit Tarmo Mitt, kuid tema pidi võistluse

Võru Kesklinna gümnaasiumi poisid
võitsid põhikoolide korvpallikarika

Võrumaa 6.-9. klassi poiste karikavõitjaks korvpallis tuli Võru Kesklinna gümnaasiumi võistkond, kes eile Antslas ja Kuldres toimunud turniiri finaalis alistas Kuldre kooli 23:20. 3.-4. koha mängus sai Osula põhikool 34:23 jagu Krabi põhikoolist. Võru Kesklinna gümnaasiumi meeskonnas mängisid Richard Jõgi, Allan Katšmazov, Jürgen Kolk, Gerret Kõrtsmann, Steven Juks, Ott Jan Hendrikson, Margus Taaber ja Sepo