Võrulannadel ei õnnestunud tabeliseisu parandada

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond pidi täna Tartus toimunud Balti liiga mängus Leedu klubi Jonava Achemaga vastu võtma 1:3 kaotuse (-28, 17, -20, -21). Kohtumise mõlemapoolsete tõusude-mõõnadega kulgenud avageimis oli võrulannadel kasutada ka üks geimpall, kuid lõpuks tuli Leedu eelmise hooaja hõbedanaiskonnale ikkagi alla vanduda. Tasavägiselt alanud teises geimis tegi Võru naiskond pärast esimest tehnilist vaheaega mõnepunktise

Anti Saarepuu tegi Kuusamo MK-etapil hea sõidu

Anti Saarepuu (pildil) alustas murdmaasuusatamise MK-sarja täna Soomes Kuusamos klassikasprindi 20. kohaga ja teenis selle eest 11 punkti. Eelmisel hooajal jõudis ta punktikohale mäletatavasti vaid ühel korral ja sai toona kirja ka vaid ühe punkti. Teel 30 parema sekka kõndis 29aastane võrulane täna noateral, sest veerandfinaali pääses ta viimase mehena. Kvalifikatsiooni kiireimale Emil Jönssonile (Rootsi)

ÕL: Kail Piho liigub vastuvoolu tipu suunas

„Eesti kahevõistlus on laine põhjast läbi käinud, nüüd peab järgnema tõus harjale. Küll järgnebki,” on tänavuse talve Maarjamaa parim talisportlane Kail Piho pagana optimistlik. Vaatamata sellele, et elatakse pooltühjast peost suhu. Piho võtab asja rahulikult. Kui olud on sellised, siis need on sellised. Kibestumine ei aita. Pigem tuleb abiks õrn huumor ja eneseiroonia. Loe Õhtulehest!