Võru võrkpallimeeskond seilab kaotuselainel

Valio Võru VK kaotas täna võrkpalli Schenkeri liiga kodumängus Jelgava Biolarsile 0:3. Esimeses geimis külalised võrulastele suurt sõnaõigust ei andnud ning võitsid geimi 25:14. Teises geimis osutasid väljakuperemehed lätlastele kõvemat vastupanu, ent lõpuks olid tablool ikkagi Jelgava meeskonna 25:21 võidunumbrid. Kolmanda, mängu kõige tasavägisema geimi võitsid külalised 28:26. Võru meeskonna parimana kogus Andris Õunpuu 15

Kail Piho punktišansid luhtusid hüppemäel

Kahevõistluse MK-etapil Soomes Kuusamos ei suutnud Kail Piho täna hüppemäel saadud 41. kohalt suusatamisega punktikohale tõusta ja pidi leppima 35. kohaga. K-120 mäel oli Piho hüppe pikkuseks 106 meetrit, mis tähendas, et enne suusarajale minekut kaotas ta pikima õhulennu (139 m) teinud prantslasele Jason Lamy Chappuis’le kolme minuti ja 44 sekundiga. Piho sõnul läksid kvalifikatsioon

Anti Saarepuu oli 10 km vabatehnikasõidus 68.

Anti Saarepuu sai Soomes Kuusamos jätkuval murdmaasuusatamise MK-etapil täna kavas olnud meeste 10 km vabatehnikadistantsil 68. koha, eestlastest oli ta paremuselt teine. Sõidu võitis ajaga 21.52,8 Aleksandr Legkov (Venemaa). Parima eestlasena sai Karel Tammjärv (+1.05,8) 41. koha. Saarepuu kaotas Legkovile 1.36,8ga. Raido Ränkel (+2.29,3) oli 107 lõpetaja seas 95. Homme võisteldakse viitstardist klassikasõidus.

Famila/Võru VK sai Balti liigas teise võidu

Naiste võrkpalli Balti liigas alistas Famila/Võru VK täna Tartus Leedu tugevuselt kolmanda naiskonna Vilniuse Taurase 3:0. Eile Jonava Achemale kaotanud võrulannad panid täna kohe esimeses geimis oma paremuse maksma ja võitsid 25:11. Teine geim oli tasavägisem ja lõppes tulemusega 25:20, kolmanda võitis Võru naiskond 25:16. Võrulannade suurimad punktitoojad olid Kristiina Raap 12 (+8), Margot Pähn

Võrumaa suusarajad ootavad spordisõpru

Sel nädalal taevaluugid avanud ilmataat on Võrumaad juba päris rohke lumehulgaga rõõmustanud ning kõik huvilised võivad sammud suusarajale seada. Haanjas on sealse suusaklubi teatel põhirajad heas korras ja klassikajälg sees, rajavalgustus põleb kella 21ni. Kubijal (ülalolev pilt on seal tehtud neljapäeva õhtul) eile veel klassikajälge sees ei olnud, rajahooldus oli kavas täna varahommikul. Foto: Võrumaa

Eestimaa talimängude korraldusratas keerleb

Kolme kuu pärast, 1.–3. märtsini 2013 peetakse Võrumaal 12. Eestimaa talimängud, kuhu on oodata ligi 3000 sportlast. Eestimaa talimängud toimuvad Eesti Olümpiakomitee egiidi all ning nende korraldajaks on Eestimaa spordiliit Jõud koostöös Võru linnavalitsuse, Võrumaa spordiliidu ja Võru spordikeskusega. Mängude korraldustoimkonna eesotsas on Võru linnapea Jüri Kaver, peakorraldaja ametis Võrumaa spordiliidu tegevjuht Merike Õun. Viimase sõnul

Võru Kalevi korvpallimeistrivõistlustel
jätkatakse mänge kahes nelikus

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel jõudis viimasena esinelikusse Antsla meeskond, kes võitis eile võõrsil põhiturniiri viimases mängus Sõmerpalu 78:65 (31:28). Viis kaugviset tabanud Gert Koch tõi võitjatele parimana 23 silma, kaotajate resultatiivseim oli 19 punktiga (sh neli täpset kolmepunktiviset) Veiko Maidla. Edasi jätkatakse kahes nelikus (1.-4. ja 5.-8. kohani), kus lähevad arvesse ka meeskondade põhiturniiril peetud