Üllatus jäi sündimata, Võru kaotas Riia Lasele 1:3

Valio Võru VK võrkpallimeeskond andis täna Schenkeri liigas Riia Lasele küll kõva lahingu, ent pidi ikkagi platsilt kaotajana lahkuma. Võrus peetud kohtumise esimene geim kulges väljakuperemeestele soodsalt seisuni 21:17, siis tegid lätlased vahe tasa, said võrulaste rünnakutele õnnestunult bloki ette ja võitsid geimi 25:23. See, mis esimeses geimis tegemata jäi, õnnestus Võru meeskonnal teises geimis,

Rantipol pidi II liigas vastu võtma esimese kaotuse

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liigas kaotas Rantipol täna võõrsil Kiili JKle 5:8 (3:3). Rantipoli kasuks lõi Priit Bahmatšov kaks ning Jürgen Kaur, Kristo Rämson ja Lauri Pilv ühe värava. Kaotus kukutas Rantipoli turniiritabelis viie vooru järel kolmandaks, Lasnamäe Ajaxist jäädakse maha kolme ja Aruküla Mariine Autost kahe punktiga. Turniiril esimese kaotuse vastu võtma pidanud Võru

Famila/Võru VK sai Balti liigas raske 3:2 võidu

Naiste võrkpalli Balti liiga turniiril Tartus oli Famila/Võru VK täna hädas Kaunase Heksaga, kuid suutis leedulannasid lõpuks ikkagi 3:2 (19, -21, -16, 22, 6) võita. Kohtumine kestis ligi kaks tundi. Eliise Hollas ja Kristiina Raap panustasid Võru naiskonna võitu kumbki 22 punkti (vastavalt +20 ja +12), Margot Pähn lisas 13 (+5) punkti. Vastastele tõi Karolina

Pihod lõpetasid paarissprindi 16. kohaga

Kail ja Han Hendrik Piho said täna Kuusamos kahevõistluse MK-sarja etapil paarissprindis 16. koha. Võistluse esimese poole järel olid vennad 19. kohal, edestades vaid ühte konkurentide paari. Kail Piho õhulennu pikkuseks hüppevoorus mõõdeti 101,5 meetrit, Han Hendrik Pihio sai kirja vaid 81meetrise hüppe. Juhtima asus austerlased Mario Stecher ja Bernhard Gruber, kellest esimese hüpe (134

Ruka suusatuur lõppes klassikasõiduga

MK-sarja kuulunud Ruka suusatuur lõppes täna Kuusamos meeste 15 km viitstardist klassikasõiduga. Anti Saarepuu selle starti ei läinud, Raido Ränkel lõpetas tagantpoolt neljanda mehena. Eesti suusaliidu spordidirektoori Raul Olle sõnul polnud Saarepuul polnud hingamisteedega kõik päris korras ning arvestades võistluspaigas valitsenud külma ilma, otsustas ta loobuda. Esikohale jäi esimesena startinud Petter Northug (Norra), kes finišiheitluses