Kesköökoss ootab korvpallisõpru

Homme, 7. detsembril algusega kell 19 toimub Võru spordikeskuses juba traditsiooniks saanud Kesköökoss, mida seekord korraldab Võru linna noortekogu. Võisteldakse kahes vanusegrupis: 14–17aastased ja 18–24aastased. Osavõtt on tasuta!

ÕL: Andres Rajat toetavad kaks vana sõpra

Olümpiahooaja vigastuste tõttu suuresti vahele jätma pidanud Võrumaa viimaste aastate parim kergejõustiklane Andres Raja (pildil) treenib pärast senise juhendaja Andrei Nazarovi lahkumist Hispaaniasse üksiku hundina, kirjutab Õhtuleht. „Olen vaikselt taastunud ja panen koormust juurde,” ütles Raja. „Aga ma ei oska öelda, kui suured need õiged koormused peaksid olema.” Loe Õhtulehest!

Kergejõustiku noortesarjas algas uus hooaeg

Noorte kergejõustikusarja TV10 Olümpiastarti uue hooaja esimesel Võrumaa etapil saavutas kaks alavõitu Markus Salumets, kes võitis eile Võru spordikeskuses toimunud jõuproovil nii vanemate poiste (13–14aastased) 60 meetri jooksu kui ka ning seda tulemustega 7,96 (eeljooksus 7,87) ja 5.30. Nooremate poiste (12aastased ja nooremad) 60 meetri jooksus oli 9,16ga (eeljooksus 9,14) kiireim Eiko Mõttus, sama vanuseklassi

Jätka lugemist →