Võru JK poisid mängisid kahel korral Warrior Cupil

Võru JK järelkasvumeeskonnad käisid kahel järjestikusel pühapäeval Valgas Warrior Cupil kogemusi ja mängukindlust omandamas. Eile toimunud 2002. aastal ja hiljem sündinute turniiril tulid Võru JK poisid viiendaks. Alagrupis võideti Valga FC Warrior 2:0 ja FC Tartu 2:1 ning kaotati FC Helios Võrule 0:3 ja hiljem turniiri võitjaks tulnud FK Smiltenele 0:1. 5.-6. koha mängus sai

Võrumaa meistrikulda jahtis poolsada judokat

Võru spordikeskuse judosaalis selgusid nädalavahetusel tänavused Võrumaa judomeistrid. Võru Rei judotreeneri Enno Raagi sõnul maadlesid küll omad inimesed, aga üksteisele armu ei antud ning näha sai mitmeid põnevaid matše. Kehakaalu kuni 66 kg esikohakohtumises olid vastamisi Sander Järvis ja Karl-Erik Org, peale jäi oma lemmiktehnika ära teinud Järvis. Kehakaalus kuni 73 kg kaitses mullust esikohta

FC Helios Võru lõpetas hooaja turniiriga Valgas

FC Helios Võru 2002. aastal ja hiljem sündinud jalgpallipoisid osalesid eile kahe meeskonnaga Valga Warrior Cupil, kus said vastavalt teise ja kaheksanda koha. FC Helios II alustas turniiri 2:0 võiduga Valga FC Warriori üle. Seejärel mängiti oma turniiri parim mäng, kui kohtumises FK Smiltenega tuli alles 20 sekundit enne lõppu tunnistada vastaste 3:2 võiduväravat. FC

Raivo Jeenas: ilma geimivõiduta oleks mage olnud

Ehkki Famila/Võru VK kaotas eilses Eesti karikafinaalis Viljandi Metallile 1:3, jäi Võru võrkpallinaiskonna peatreener Raivo Jeenas oma hoolealuste etteastega üldjoontes rahule. „Rahule jäin sellega, et saime geimi kätte, muidu oleks ikka mage olnud,” lausus ta. Lisaks 27:25 võidetud teisele geimile oli Jeenase sõnul võrulannadel võiduvõimalus ka esimeses geimis, mis kaotati 20:25. „Algus oli küll rabe,