Võru korvpalliklubi sai Tamsalus sugeda

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas alagrupis eelviimasel kohal olev Võru KK pidi täna vastu võtma järjekordse kaotuse, jäädes võõrsil 71:85 (38:51) alla Tamsalu Los Toros/Simuna IVAXile. Võrulaste väljavaated jõuda tugevamale vahegrupiturniirile muutuvad üha ähmasemaks. Väljakuperemehed haarasid mänguohjad viieminutise mängu järel, kui tegid nelja minutiga 13 punkti järjest ja läksid ette 23:6. Esimene veerandaeg lõppes Tamsalu 25:14 eduga,

Han Hendrik Piho pääses napilt põhivõistlusele

Kahevõistluse MK-etapil Austrias Ramsaus peeti täna K-90 hüppemäel eelvõistlus, kus Han Hendrik Piho jagas 81,5 meetri pikkuse hüppega 48.-49. kohta ning pääses homsele põhivõistlusele. Nooremast vennast poolteist meetrit vähem hüpanud Kail Piho oli 51. ja jäi napilt edasipääsu joone alla.

Kaija Vahtra oli Skandinaavia karikaetapil 21.

Võrulanna Kaija Vahtra sai täna Norras Sjusjøenis alanud murdmaasuusatamise Sakndinaavia karikasarja etapil naiste 10 km vabatehnikasõidus 21. koha. Sõidu võitis ajaga 27.38,7 norralanna Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Vahtra kaotas talle 1.52,2ga. Eestlastest oli sardis veel Laura Rohtla, kellele kuulus 71 naise seas 45. koht.

Trendwood pääses viimasena poolfinaali,
Võrumaa karikavõitja selgub pühapäeval

Viimase meeskonnana pääses Võrumaa võrkpallikarikavõistluste poolfinaali Trendwood, kes võitis eile Lasva valla 3:1 (15, 23, -13, 12) ja kindlustas endale sellega oma alagrupis tiitlikaitsja Rantipoli järel ning Lasva ja Võru spordikooli II meeskonna ees teise koha. Karikavõistluste otsustavad mängud toimuvad pühapäeval Võru spordikeskuses. Poolfinaalides kohtuvad kell 11 Võru spordikool I ja Trendwood ning kell 12.30