Võru JK poisid mängisid Elva Indoor Cupil

Võru JK jalgpallipoisid jäid täna 1998. aastal sündinute FC Elva Indoor Cupil jagama 5.-8. kohta. Alagrupis kaotas Võru JK esmalt Tartu JK Tammekale 1:2 ja seejärel sama tulemusega ka hiljem turniiri võitjaks tulnud Tallinna SC Realile. Viik oli mõlemas kohtumises käeulatuses – esimeses mängus lõid vastased võiduvärava 18 ja teises mängus 50 sekundit enne lõppu.

Võru meeskond lõpetab aasta punase laternana

Valio Võru VK võrkpallimeeskond jäi täna Schenkeri liigas võõrsil alla Poliurs/Ozolniekile, hooaja kuueteistkümnes kaotus tuli numbritega 1:3. „Mäng iseenesest oli võitluslik, tegime arvestatava partii. Teises geimis ei suutnud kahjuks 23:20 eduseisust taaskord geimi ära võtta ja geimidega 2:0 juhtima minna,” kommenteeris Võru meeskona peatreener Marko Mett. Punkt-punkti-mängus kulgenud esimeses geimis õnnestus võrulastel pärast 19:19 viigiseisu

Rantipol sai II liigas teise kaotuse

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga põhja-lõunatsoonis kaotas Rantipol täna Sauel Harju jalgpallikooli meeskonnale 4:10 (3:4). Teise poolaja 4. minutil oli tablool veel 4:4 viik, kud siis veeres võrulaste mänguvanker kraavi. Rantipoli väravad lõid Taavi Sarapuu, Lauri Kunz, Vjatšeslav Vassilenko ja Kert Joakit. II liiga esimesest seitsmest mängust võitis Rantipol neli, viigistas ühe ja kaotas kaks.

Han Hendrik Piho teenis esimesed MK-punktid

Võrumaa noormees Han Hendrik Piho teenis täna Austrias Ramsaus kahevõistluse MK-etapil saavutatud 28. koha eest oma karjääri esimesed MK-punktid. Piho sõnul tema 28. koht väga suur üllatus ei olnudki. „Hooaja eesmärk oligi punktikoht. Ma olen selleks võimeline olnud kogu aeg,” lausus ta Vikerraadio vahendusel. 19aastase Piho seniseks parimaks tulemuseks MK-sarjas oli 47. koht. Piho pani

Kaija Vahtrale vabatehnikasprindis 20. koht

Murdmaasuusatamise Skandinaavia karikasarja etapil Norras Sjusjøenis sai Kaija Vahtra täna vabatehnikasprindis 20. koha. Nii nagu eilses 10 km sõiduski oli taas parim norralanna Astrid Uhrenholdt Jacobsen, parima eestlannana sai Triin Ojaste kaheksanda koha.

Regina Oja võitis Rootsi karikavõistluste etapi

Sellest sügisest Rootsis õppiv ja harjutav ning sealse klubi I 21 IF värvides võistlev Regina Oja (pildil) võitis täna Östersundis Rootsi laskesuusatamise karikavõistluste etapil 17-19aastaste neidude seas esikoha. Lähimat konkurenti rootslannat Johanna Skottheimi edestas ta ühe minuti ja 45 sekundiga. Foto: I21IF-Skidskytte

Kuperjanovlased võitsid Antslat, pronksi saab Ekso

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuperjanovi JP meeskond eile Kuldres Antsla valla 93:83 (38:36; Erki Saks 20 – Merlis Niklus 32). Antsla meeskonnale tähendas kaotus medalita jäämist, sest ka juhul kui tiitlikaitsja Ekso oma viimases mängus võidulisa ei saa ning need kaks meeskonda lõpetavad turniiri võrdse arvu võitudega, annab paremus omavahelistes mängudes kolmanda koha ikkagi