Schenkeri liiga läheb jõulupuhkusele

Võrkpalli Schenkeri liigas oli Võru meeskond täna mänguvaba. Teistes kohtumistes sai liidrikohal olev Pärnu VK võõrsil raske 3:2 võidu Riia Lase üle, Tallinna Selver võitis võõrsil Rakvere Fruit Xpressi 3:0 ja TTÜ kodus Daugavpilsi meeskonda 3:2. Läti klubide omavahelises duellis oli Jelgava Biolars 3:1 üle Poliurs/Ozolniekist. Sel aastal on liigas pidada veel mõned üksikud mängud.

Rantipoli võrkpallimeeskond kaitses karikavõitu

Võrumaa karikavõitjaks võrkpallis tuli teist aastat järjest Rantipoli meeskond, kes täna Võru spordikeskuses peetud finaalmängus alistas valitseva maakonna meistri Võru spordikooli 3:0 (20, 22, 22). Kolmanda-neljanda koha mängus võitis Trendwood Eesti Pagari 3:2 (31, -12, 24, -21, 14). Medalimängudele eelnenud poolfinaalides sai Rantipol Eesti Pagarist jagu 3:0 (19, 20, 23) ja Võru spordikool Trendwodist 3:1

Kahevõistluse MK-etapil Ramsaus oli täna
Kail Piho kord punktikohale jõuda

Kahevõistluse MK-etapil Austrias Ramsaus tõusis täna punktisaajate hulka Kail Piho, kes lõpetas võistluse 22. kohaga. K-90 hüppemäel sai ta kirja 87,5 meetri pikkuse hüppe, mis andis 29. koha. Parim oli 93,5 meetri pikkuse õhulennuga jaapanlane Yoshito Watanabe, Piho jäi temast enne suusatamist maha ühe minuti ja üheksa sekundiga. 10 km murdmaarajal päeva seitsmenda aja välja

Raido Ränkel sai La Sgambeda maratonil 23. koha

Raido Ränkel sai täna Itaalias toimunud 42 km pikkusel vabatehnikaga La Sgambeda suusamaratonil 23. koha. Sõidu võitis norralane Petter Northug ajaga 1:36.57,3. Ränkel jõudis finišisse koos Algo Kärbi ja Karel Tammjärvega, kes said vastavalt 21. ja 22. koha. Northugile kaotas Ränkel 1.59,6ga. Parima eestlasena sai Aivar Rehemaa kuuenda koha.

Regina Oja võitis Rootsis ka jälitussõidu

Regina Oja võidutses teist päeva järjest Rootsi laskesuusatamise karikavõistluste etapil Östersundis. 17–19aastaste neidude jälitussõidus edestas ta eilselt seistmendalt kohalt teiseks tõusnud Sofia Myhri kahe minuti ja 47 sekundiga, mõlemad sõitsid kolm trahviringi.