Adrenalin Arena Cupi esimese etapi superfinaali võitis Harri Kullas, Karel Kutsar oli neljas

Laupäeval Sõmerpalu motohallis peetud Adrenalin Arena Cupi esimese etapi superfinaali võitis Soome parim krossimees, Eestist pärit Harri Kullas. Võrumaa oma poiss Karel Kutsar oli neljas. Varem MX2-klassis lätlase Davis Ivanovsi järel teise koha saanud Kutsar haaras superfinaalis liidrikoha, tema järel kihutasid leedulane Vytautas Bučas, Kullas ja MX1-klassi võitja Priit Rätsep. Sõidu käigus suutis Kullas konkurentidest

Kahes vanuseklassis on Eesti poiste
tänavuseks esinumbriks Võru Rei judokad

Eesti judoliidu noorte karikasari lõppes Võru judoklubi Rei jaoks suurepäraste tulemustega: poiste neljast vanuseklassist kahes saavutati kõigi kehakaalude koondarvestuses esimene ning ühes teine koht. C-klassis võitis karika Erik Roosik ja D-klassis Egerti Kiisk, B-klassis tuli Rene Sulg teiseks. Napilt jäi esikolmikusse pääsust puudu Randel Päästelil, kelle päralt oli D-klassis neljas koht. Karikasari koosnes neljast osavõistlusest:

Rei poisid maadlesid Aluksnes ja Tartus

Nädalavahetusel Lätis Aluksnes toimunud rahvusvahelisel noorte judoturniiril jäi Võru Rei poiste parimaks tulemuseks Sven Treieri (+40 kg) kolmas koht E-klassis. Randel Päästel (-34 kg) ja Ivo Ri Reijo Mägiste (-38 kg) said D-klassis seitsmenda koha. Mitmed klubi tugevamad judokad sel võistlusel ei osalenud. Mägiste maadles laupäeval ka Tartus Do klubi laste jõuluturniiril, kus võitis oma

Võru naiskonna päralt on Balti liigas praegu küll kaheksas koht, aga finaalturniiri kohta see ei anna

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond oli Balti liigas taas hädas Jonava Achemaga – kui kuu tagasi kaotati Tartus Leedu praegusele parimale klubile 1:3, siis eile Kaunases 2:3. Võrulannad võitsid 24:26 kaotatud avageimi järel küll kaks järgmist (25:20 ja 25:21), kuid siis läks mäng aia taha – neljandas geimis jäädi Achemale alla 11:25 ja otsustavas viiendas geimis 9:15.