Parksepa SK/Võru meeskonda ei suutnud teelt Kalevi meistrivõistluste võiduni keegi väärata

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel endale juba varem esikoha kindlustanud Parksepa SK/Võru lõpetas esineliku finaalturniiri täna koduplatsil 97:67 (41:40) võiduga Ekso üle. Tänavusel turniiril kaotuseta jäänud Parksepa meeskond asus esimese veerandaja järel mängu 14 punktiga juhtima, kuid vaheajale minnes oli edu sulanud vaid punktiseks. Teisel poolajal turniiri parim meeskond midagi juhuse hooleks ei jätnud – enne

Võru JK II aastalõputurniiril: võit, viik ja kaotus

Jalgpalli aastalõputurniiril Tallinnas mängis eile IV liiga esimene turniiril Võru JK II meeskond. Võrulased võitsid Taebla JK 3:1, viigistasid FC Kiiuga 0:0 ja kaotasid Tõrva FC Warriorile 1:2, said alagrupis ülejäänud kaks mängu võitnud Taebla järel teise koha ja finaali ei pääsenud. Kert Joakit lõi Võru meeskonna kasuks kaks väravat, korra said jala valgeks Mattias

5.-8. koha turniiri võitis Club Tartu

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste 5.-8. turniiri viimases mängus alistas Club Tartu eile Võrus SK Rõuge 80:48 (37:22; Marek Küünarpuu 32 – Andreas Org 17) ja tagas endale sellega viienda koha. Sama palju võite kogus küll ka Sõmerpalu meeskond, kuid paremus omavahelistes mängudes andis kõrgema koha Club Tartule. 5.-8. koha turniiri lõplik paremusjärjestus 5. Club Tartu