Võru kergejõustiklased võitsid Valgas viis esikohta

Laupäeval Valgas toimunud võistlustel, kus osalesid Eesti ja Läti noored kergejõustiklased, saavutasid Võru spordikooli noored viis esikohta. A-klassis võitis Martin Paakspuu 8,47ga 60 meetri tõkkejooksu ja 1.75ga kõrgushüppe ning Karl Kaur 7,37ga 60 meetri jooksu. B-klassis võitis Raimond Vink 12.41ga kuulitõuke ja Stefani Vissel 9,63ga 60 meetri tõkkejooksu Võrulaste teisi tulemusi. Juuniorid. Noormehed. Kaugus 3.

Kolme Kandi Karika avaetapp peeti Missos

Misso rallikrossirajal peeti laupäeval lumerajasõidu Kolme Kandi karikasarja esimene etapp, kuhu ilmaolusid trotsima kogunes 70 võistlejat üle Eesti ja kuus ka Lätist. „Jääd jätkus kuni võistluste lõpuni, kuigi ilm oli sula,” lausus võistluse juht Mart Meltsov. Kahekast võistlusklassist neljas jäeti esikoht Võrumaale: naistest oli parim Triinu Meltsov, Sojuz klassis Sigmar Tammemägi, kaheveoliste tagaveoga autode klassis