Võrumaa laskesuusatajad võitsid Piletilevi karikasarja avaetapil kolm esikohta

Piletilevi noortesarja tänasel avatepil Haanjas võitsid Võrumaa laskesuusatajatest esikoha Rene Zahkna, Regina Oja ja Art Kristjan Olesk. Rene Zahkna (Võru Biathlon) demonstreeris oma jätkuvat ülevõimu M19 klassi 10 km distantsil. Teiseks tulnud Johan Talihärm kaotas talle 19 sekundiga, kolmanda koha saanud Kristjan Koskinen juba kahe minutiga. Zahkna sõitis seejuures seitse, ülejäänud kaks esikolmikumeest kuus trahviringi.

Eesti võrkpallipoisid tulid noorte EMi valikturniiril neljandaks, tüdrukud jäid oma grupis viimaseks

Eesti 1995.-1996. aastal sündinud poiste võrkpallimeeskond sai Jelgavas toimunud noorte EMi valikturniiril neljanda koha, finaalturniirile pääsesid Venemaa ja Sloveenia. Turniiri viimases voorus kaotas Eesti eile Venemaale 1:3, olles seega ainus meeskond, kes turniiri võitjatelt geimi suutis napsata. Veel kaotati Sloveeniale 0:3 ja Ukrainale 2:3 ning alistati Norra 3:2 ja Läti 3:1. Võru poistest mängis sidemängija

„Võrumaa kultuuripärl 2012” on Avo Leok

„Võrumaa kultuuripärli” preemia pälvis Võrumaa motospordi järjepidevuse tagaja Avo Leok (41, pildil). 2005. aasta mais võitis Avo Leok Itaalias esimese Eesti motokrossisõitjana MM-etapi. Pisut hiljem kukkus ta Hollandis võistluseelsel treeningul nii rängalt, et jäi alakehast halvatuks. Hoolimata sellest on Avo Leok endiselt optimistliku ellusuhtumisega, edendab kodukohas Sõmerpalu vallas oma kalakasvatusäri ja jagab õpetussõnu noortele motokrossisõitjatele.