Võrulannadel tuli TTÜga kõvasti vaeva näha

Famila/Võru VK pidas täna naiste võrkpalli meistriliigas koduplatsil raske viiegeimise lahingu TTÜga ning jäi peale 3:2 (-22, 21, -22, 18, 5). Kohtumise esimene geim kulges punkt-punkti-mängus seisuni 19:19. Siis tegid võrulannad mitu viga järjest, TTÜ pääses mõne punktiga ette ja võitis geimi 25:22. Teises geimis said võrulannad bloki hästi pidama ning pääsesid tasavägise alguse järel

Võru võrkpallurid jäid Selverile selgelt alla

Valio Võru VK võrkpallimeeskond kaotas täna Schenkeri liigas Tallinna Selverile. Räpinas peetud mängus olid pealinlaste võidunumbrid 3:0, Võru meeskonnale jagus geimides vastavalt 15, 19 ja 19 punkti. Võru meeskona peatreeneri Marko Meti sõnul tappis Selver neid serviga. „Esimeses geimis seis 6:8 ja 8:9 ja järgmine seis juba 11:23, põhjuseks [Meelis] Kivisilla ja [Martti] Keele pommservid,”

Kail Piho MK-etapil punktikohale ei pääsenud

Kail Pihol ei õnnestunud Prantsusmaal Chaux-Neuve’is kahevõistluse MK-etapil täna punktikohale jõuda, Võrumaa noormees lõpetas võistluse 40. kohaga. K106 mäel peetud hüppevõistluses sai Piho 99meetrise hüppega 43. koha ja kaotas 114meetrise õhulennuga liidriks tõusnud austerlasele Bernhard Gruberile enne 10 km suusatamist 1.48ga. Suusatamisega tõusis kolmandalt kohalt esimeseks sakslane Tino Edelmann. Teiseks langenud Gruber kaotas talle 1,6

Anti Saarepuu ja Kaija Vahtra piirdusid eelsõiduga

Eesti suusasprinteritel ei õnestuud täna Tšehhis Liberecis MK-etapil eelvõistluselt edasi pääseda, võrulastest sai Anti Saarepuu (pildil) 36. ja Kaija Vahtra 44. koha. Saarepuul jäi edasipääsust puudu 1,3 sekundit. Kvalifikatsiooni võitnud rootslasele Emil Jönssonile kaotas võrulane 10,18 sekundiga. Tegu oli ka Eesti koondise katsevõistlusega MMiks ning eestlastest edestas Saarepuud vaid temast 0,04 sekundit kiirem olnud ja

Mari-Liis Mõttus võitis vabatehnikasõidus pronksi

Mari-Liis Mõttus (pildil) võitis täna Põlvamaal Mammastes toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel suusatamises vabatehnikasõidus pronksmedali, nädal tagasi oli ta sama karva autasu saanud ka sprindis. N16 vanuseklassi 5 km sõidu võitis ajaga 16.37,4 Anne-Liis Viilukas (Nõmme SK). Teiseks tulnud Stine-Lise Truu (Tartu suusaklubi) kaotas talle 2,2 ja Võru suusaklubi esindav Mõttus täpselt nelja sekundiga. Teine Võru