Kauaoodatud võit lõpetas Valio Võru VK võrkpallimeeskonna pika kaotusteseeria

Valio Võru VK lõpetas 17 mängu kestnud kaotusteseeria, alistades Schenkeri liiga põhiturniiri teise ringi viimases mängus täna võõrsil Rakvere Fruit Xpressi 3:2 (-25, 16, 19, -22, 10). „Meeldis väga, et võistkond tervikuna hoidis kokku, kindlasti saime võiduga enesekindlust juurde,” sõnas Võru meeskonna peatreener Marko Mett. Tema sõnul mängu päris ideaalilähedaseks pidada ei saa. „Siiski oli

Noorte suusasarja avaetapil jõudis Võrumaa suusatajatest täistabamuseni Karoliine Kuus

ETV-Swedbanki noorte suusasari algas täna Põlvamaal Mammastes klassikalises tehnikas eraldistartidega. Võrumaa suusatajatest võitis ainsana esikoha Karoliine Kuus, kes N16 vanuseklassi 5 km distantsil edestas teiseks tulnud Pärnu tüdrukut Triin Kihuoja 22,6 sekundiga. Teise koha saavutasid Võrumaa noortest Klaus-Mark Kolpakov (M14), Art-Kristjan Olesk (M13), Mariliis Aasa (N20) ja Gerda Narusk (N11) ning kolmanda koha Kristiine Lauri

Rantipol sai Kohila JK üle kindla võidu

Rantipoli saalijalgpallitiim alistas täna Eesti meistrivõistluste II liiga mängus Kohila JK 14:9 (8:4) ning hoiab põhja-lõunatsoonis üheksa mänguvooru järel endiselt kolmandat kohta. Mäng algas uniselt ning esimese nelja minuti jooksul midagi erilist ei toimunud, siis aga löödi vähem kui minutiga neli väravat ja Rantipol asus kohtumist 3:1 juhtima. Poolaja keskel vähendas Kohila vahe kahel korral

Eesti sprinterid põrusid teist päeva järjest

Murdmaasuusatamise MK-etapil Tšehhis Liberecis olid täna kavas vabatehnikaga sprinditeatesõidud, Eesti tiimidel finaali asja ei olnud. Anti Saarepuu ja Peeter Kümmel said oma poolfinaalis 15 meeskonna seas kümnenda koha, sõidu võitnud Norra I tiimile kaotati 21,9 sekundiga. Vahe tuli sisse eelviimases vahetuses, kui Saarepuu liidritest kümne sekundiga maha jäi. Esimesed üheksa meeskonda mahtusid finišis kolme sekundi

Kahevõistlejad said paarissprindis 17. koha

Prantsusmaal Chaux-Neuve’is toimunud kahevõistluse MK-etapil said Kail Piho ja Karl-August Tiirmaa täna paarissprindis 17. koha. Hommikul toimunud hüppevõistlusel hüppas Piho 105 meetrit ja Tiirmaa 100,5 meetrit. See andis Eestile 20 tiimi seas 14. koha, liidrikohale tõusnud austerlastele Christoph Bielerile ja Bernhard Gruberile kaotati 1.32ga. Bieleri hüppe pikkuseks mõõdeti 120 ja Gruberil 112,5 meetrit. Suusatamist alustanud

Martin Paakspuu võitis Balti matšil U18 vanuseklassi seitsmevõistluse

Võrulane Martin Paakspuu (pildil) võitis eile Leedus Šiauliais lõppenud Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusel isikliku rekordi 4845 punktiga U18 vanuseklassi seistmevõistluse. Kahe nädala pärast 17aastaseks saav Paakspuu jooksis 60 meetrit 7,41ga, hüppas kaugust 6.38, tõukas kuuli 12.37, ületas kõrgushüppes 1.74, sai 60 meetrit tõkkejooksus aja 8,37, hüppas teivast 4.40 ja jooksis 1000 meetrit 3.06,22ga. Teiseks tulnud

Tänavune motohooaeg algas kestvuskrossiga

Rakvere lähedal Mõedakal sõideti eile tänavuste Eesti kestvuskrossi karikavõistluste esimene etapp, kus vaatamata üsna külmale ilmale käis rajal ligi 120 võistlejat. Võrumaa motosportlastest tegi hea sõidu Vaabina motoklubi mees Timmo Mõts (Honda), kes lõpetas soolotsiklite sõidu üldjärjestuses kolmanda ning E2-klassi esimese kohaga. Mõtsa edestasid E1-klassi kaks paremat Rannar Uusna ja Priit Biene.