Võru KK lõpetas nukra alagrupiturniiri kaotusega

Võru KK oli täna Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga alagrupiturniiri viimases mängus vastamisi BC Kalevi II meeskonnaga, Võrus peetud mäng lõppes külaliste 89:67 (39:35) ülekaaluga. Avaveerandit kontrollis Võru meeskond, ent vastased püsisid usinalt kannul ja perioodi lõpuks juhtisid väljakuperemehed vaid 16:15. Teist mänguveerandit alustasid paremini külalised ning neli minutit enne puhkepausile minutit juhtisid nad juba kümne punktiga.

Rõuges mängitakse laupäeval saalijalgpalli

Laupäeval peetakse Rõuge spordihoones saalijalgpalliturniir Rõuge Cup 2013. Võitlusel osaleb kümme meeskonda, kes alustavad kahes alagrupis. A grupis mängivad Rõuge/Valge, Parksa, Spordibaas, Rantipol ja Roosu, B grupis Rõuge/Must, Eesti Energia, Rauameister, Baumax/Veemäe ja Vastseliina. Alagrupimängud algavad kell 10. Kummastki alagrupist pääseb kaks paremat meeskonda poolfinaali. Turniiri korraldab Rõuge spordiklubi. Lisaks jalgpalluritele pakuvad silmailu Valio Võru

Põlvamaa 40+ liigas mängib kolm Võrumaa tiimi

Eile algasid Põlvamaa lahtised korvpallimeistrivõistlused 40+ liigas, kus kuuest osalevast meeskonnast on sel aastal pooled Võrumaalt. Tiitlikaitsjana alustab turniiri Pro Optika, ülejäänud kaks Võrumaa meeskonda Antsla ja Võru vald on uustulnukad. Põlvamaa tiimidest löövad kaasa Räpina Tinamo, Toode ja Nipernaadi. Turniiri avakohtumises võitis Võru vald eile Parksepas Räpina Tinamo 86:47 (38:20), võitjate parimana viskas Margus