Ainsa A-klassi medali tõi Reile Merlin Ojaots

Eesti A-klassi judomeistrivõistlustel Tartus võitis Võru Rei judokate ainsa medali täna tüdrukute kehakaalus kuni 57 kg pronksi saanud Merlin Ojaots. Kolmest oma vastasest võitis ta ühte. Poiste kehakaalus kuni 73 kg jagas Ville Särg viiendat-kuuendat kohta ning kehakaalus kuni 81 kg Kevin Ojaots seitsmendat-kaheksandat kohta. Kumbki ei võitnud ühtegi matši. Tomm Sarik (-60 kg) ja

Võru meeskond Daugavpilsis punktilisa ei saanud

Võrkpalli Schenkeri liigas kaotas Valio Võru VK meeskond täna põhiturniiri kolmanda ringi esimeses mängus võõrsil Daugavpilsi ülikoolile 1:3. Esimesed kaks geimi 19:25 ja 21:25 kaotanud võrulaste helgeim hetk tänases kohtumises oli kolmas geim, mis võideti 25:16. Mängu see murrangut ei toonud, sest järgmises geimis jäädi kohe suurde kaotusseisu ning mängu lõpetanud geimi lõpuks olid tablool

Võrru Eesti noorte meistrivõistluste avapäevalt kaks kolmikhüppekulda ja esikoht ka teivashüppes

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis alanud Eesti A- ja B-klassi talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid Lõunalõvi/Võru spordikooli noored täna kolm kulda, ühe hõbeda ja kolm pronksi. Võrulaste edukaim ala oli täna kolmikhüpe, kus A-klassis võidutses uue isikliku rekordi 13.49ga Allan Katšmazov ja B-klassis 12.40ga samuti oma tippmargi püstitanud Raimond Vink. Viimane võitis kullale lisaks ka pronksmedali teivashüppes, ületades

Siim Plangi saavutas Aluksne rallil teise koha

Siim Plangi ja Marek Sarapuu saavutasid täna Lätis peetud Alūksne rallil teise koha, esikoha võitsid Läti rallimehed Vassili Grjazin ja Dmitri Tšumak. Võrulased jäid kaheksa katse kokkuvõttes võitjaist ühe minuti kaugusele. Super 2000 klassi Ford Fiestal võistelnud Grjazin ja Tšumak asusid rallit juhtima avakatsest alates ning ei loovutanud liidrikohta enam hetkekski. Plangi ja Sarapuu (Mitsubishi

Penaltiõnn aitas Vastseliina Rõuge Cupi võiduni

Saalijalgpalliturniiri Rõuge Cup 2013 esikoha saatus otsustati penaltiduellis, milles Vastseliina meeskond alistas Rõuge/Valge tiimi 2:1. Finaalmängu normaalaeg oli lõppenud 1:1 viigiga. „Meil oli väga hea kaitsetöö ja väravahil suurepärane päev. Kuigi tavaliselt penaltiõnne meil pole, siis seekord aitas just see meid võidule,” ütles võiduka meeskonna liige Jürgen Kuljus. Tema sõnul aitas Vatseliina meeskonda ka pikk

Kail Piho teenis Seefeldis ühe MK-punkti

Kail Piho teenis täna Austrias Seefeldis kahevõistluse MK-sarja etapil saadud 30. koha eest ühe MK-punkti, tema noorem vend Han Hendrik Piho sai samal ajal Saksamaal Klingenthalis kraadi võrra nõrgemal kontinentaalkarikasarja jõuproovil 25. koha. „Positiivne oligi see, et punktile tuli ära, aga tegelikult ma võistlusega rahule ei jää,” ütles Piho Vikerraadiole. „Hüpe oli mingi 70 protsenti,

Külgvankrite esikoha võitsid Sõmerpalu MK mehed

Täna Viljandi lähedal Holstre-Nõmme krossirajal toimunud Eesti talikrossi meistrivõistluste avaetapi võitsid külgvankrite klassis Sõmerpalu motoklubi esindavad Urmas Sugasep ja Keit Kivaste (AYR-KTM). MX1-klassis pidi Timmo Mõts juba esimese võistlussõidu pooleli jätma ja tulemust kirja ei saanud. Meistrivõistluste järgmine etapp toimub nädala pärast Kose-Risti rajal. Talikross Timmo Mõtsa kiivrikaamera kaudu nähtuna:

Kaija Vahtra oli Viru maratonil kiireim naine

Võrulanna Kaija Vahtra võitis täna toimunud 29. Viru suusamaratonil naiste arvestuses esikoha. Vahtra lõpuaeg 42 km pikkusel vabatehnikadistantsil oli 2:01.44, üldarvestuses andis see 35. koha. Maratoni võitis Andres Kollo ajaga 1:51.36. Esikohaheitlus oli pingeline, teisena finišijoone ületanud Eeri Vahtra ja kolmanda koha saanud Siim Sellis kaotasid võitjale vaid vastavalt ühe ja kahe sekundga. Parima Võrumaa mehena