Laura-Maria Lehiste kaitses Eesti täiskasvanute judomeistrivõistlustel mullust esikohta

Võru Rei judoka Laura-Maria Lehiste kaitses täna Tartus peetud Eesti meistrivõistlustel kehakaalus kuni 70 kg mullu võidetud Eesti meistritiitlit. Lehiste sõnul oli tänavune esikoht seda magusam, et tunda annab veel novembris saadud õlavigastus. Kullavõiduks tuli tal alistada kaks vastast. „Ootasin enne tänast võistlust rohkem vastaseid ja matše, ent pärast kaalumist jäi minu kaalu ainult kolm

Rantipol kõmmutas Alexela puuri 14 palli

Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel alistas Rantipol täna koduplatsil II liiga põhja-lõunatsoonis viimasel kohal oleva PSK Alexela 14:2 (5:1). Riho Ruusamäe (pildil) lõi Võru meeskonna kasuks neli väravat, kolm tabamust said kirja Lauri Pilv ja Taavi Sarapuu, kaks Siim Lepp ja Kristjan Kimmel. Rantipoli järgmine vastane on tuleval pühapäeval võõrsil Lasnamäe Ajax. Kuna Ajaxi võit Maccabi II

Martin Paakspuu lisas eilsele kullale täna veel kaks

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti A- ja B-klassi talviste meistrivõistluste teisel päeval võitis Võru kergejõustiklastest kaks kuldmedalit Martin Paakspuu (pildil). Nädala pärast 17aastaseks saav Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 10. klassi õpilane võitis esmalt 6.47ga A-klassi poiste kaugushüppe ja oli seejärel 8,38ga kiireim ka 60 meetri tõkkejooksu finaalis. Eile oli Paakspuu võidutsenud ka teivashüppes. Tänase kolmanda medali

Valio Võru VK kaotas Lätis ka teise mängu 1:3

Schenkeri liigas punase laterna rollis oleva Valio Võru VK võrkpallimeeskonna nädalavahetuse Läti turnee lõppes kahe 1:3 kaotusega: eile jäädi selle tulemusega alla Daugavpilsi ülikoolile, täna Poliurs/Ozolniekile. Tänase mängu esimeses geimis jagus võrdset mängu seisuni 10:10, siis tegid lätlased mõnepunktise vahe sisse ja hoidsid edu 25:20 geimivõiduni. Teises geimis vahetati osad ümber – 12:12 viigi järel

Märt Kuus jäi alla vaid Eesti rekordimehele

Viljandi järvel täna sõidetud IV Mulgi uisumaratoni võitis Eesti praegune parim kiiruisutaja Mart Markus, Märt Kuus sai teise ja Ain-Ivar Tupp neljanda koha. Eesti rekordimees kõigil distantsidel 1000 meetrist kuni 10 000 meetrini tegi 32 km pikkuse distantsi teise poole alguses sellise kiirenduse, millele konkurendid vastata ei suutnud. Markuse võiduaeg oli 1:09.40. Markusele 26 sekundiga

Naiste meistriliigas lõppes põhiturniiri teine ring

Eesti naiste võrkpalli meistriliiga põhiturniiri viimastes mängudes võitis Audentese SG/Noortekoondis Tallinna Ülikooli 3:1, TÜ/Eeden TTÜ 3:0 ja TTÜ Tallinna Ülikooli 3:0. Paremusjärjestus ei muutunud ja Famila/Võru VK on tabelis endiselt teisel kohal. Põhiturniiri kolmandas ringis lisandub viiele naiskonnale ka Eesti-Soome ühisliigas mängiv tiitlikaitsja Viljandi Metall, kes saab kolmandaks ringiks esimese asetuse ja võrdselt punkte parima

Kail Piho pudenes suusatamisega punktikohalt

Kahevõistluse MK-etapil Austrias Seefeldis ei õnnestunud Kail Pihol täna punktikohale jõuda, võistluse lõpetas ta 36. kohaga. Seefeldi K-99 hüppemäel tegi Piho võrdlemisi korraliku, 95,5 meetri pikkuse hüppe, mis andis talle 25. koha. 10 km suusatamist liidrina alustanud norralasele Håvard Klemetsenile, kes hüppas 103 meetrit, kaotas Võrumaa noormees minuti ja 32 sekundiga. Nii nagu eilegi tõusis

Karoliine Kuus ja Art-Kristjan Olesk võitsid
ETV-Swedbanki noorte suusasarja etapi

ETV-Swedbanki noorte suusasarja teisel etapil Ida-Virumaal Pannjärvel võitsid Võrumaa suusatajad täna esikoha kahes vanuseklassis. N16 vanuseklassis oli nagu nädal tagasi Mammasteski kiireim Karoliine Kuus (Võru suusaklubi/Võru spordikool). Täna teiseks tulnud Rakke tüdruk Maris Õispuu kaotas talle 3 km distantsil 9,2 sekundiga. M13 klassis vahetas eelmise etapi teise koha esimese vastu Vastseliina spordiklubi poiss Art-Kristjan Olesk