Kuldre kooli poisid võitsid koolispordiliidu „Osavaima korvpalluri” võistluse

Pärnus läinud nädalal koolispordiliidu korraldusel toimunud „Osavaima korvpalluri” festivalil võitis 6.-7.klassi poiste võistkondlikus arvestuses esikoha Kuldre kooli esindus, kuhu kuulusid Mihkel ja Tajo Oja, Kevin Urb ning Enri Täär. Poiste juhendaja on Margus Klaar. Teise koha sai Paikuse põhikool ja kolmanda koha Jüri gümnaasium. Krabi põhikool oli 17. Individuaalselt saavutas Mihkel Oja 6.-7.klassi poiste seas

Timmo Mõts hoiab kestvuskrossis E2-klassi esikohta

Timmo Mõts tuli eile Eesti karikavõistluste arvestusse kuulunud Kose-Risti kestvuskrossil soolotsiklite klassis Rain Kochi, Heido Havami ja Jüri Triisa järel neljandaks. E2-klassis oli Mõts Havami järel paremuselt teine ning hoiab kahe etapi järel liidrikohta.

Võru LTSile III liigas kaks võitu ja kaotus

Eesti võistkondlike lauatennisemeistrivõistluste III liigas võitis Võru lauatennise seltsi meeskond laupäeval Suure-Jaanis Riisipere LTK II meeskonna 4:2 ja LTK Keila Pinksiproffi 4:1 ning kaotas Tartu Pipo/EMÜKile 2:4. Enne viimast kolme mängu, mis peetakse märtsis, jagavad võrulased 14 meeskonna seas 9.-10. kohta.

PM: Rene Zahkna seljatas enne eilset hõbemedalivõitu päevaga kerge haiguse

Reedel võis Rene Zahkna rahulikumalt hingata, Austrias Obertilliachis peetaval noorte ja juunioride MMil õnnestus tal kohe avastardiga täita endale püstitatud eesmärk ja võita medal – pronks noormeeste sprindis. „Küll oleks hea, kui jälitussõit oleks kohe järgmisel päeval,” mõtles ta pärast võistlust. Tagantjärele on Zahknal aga väga hea meel, et kahe võistluse vahele jäi puhkepäev, sest