Pärnakaid võitnud Võru KK püsib play-offikursil

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga tänases vahegrupimängus alistas Võru KK Parksepas KK Pärnu II meeskonna 89:64 (43:34) ja parandas oma šansse võistluses play-offi koha eest. Tasavägises rütmis kulgenud esimese veerandaja lõpuks olid võõrustajad ees 20:18, poolaja lõpuks kasvatati vahe üheksapunktiseks. Teisel poolajal vahe aina kasvas ja kolmanda veerandaja lõpuks juhtisid väljakuperemehed juba 68:48. Viimase kümne minutiga

Kolm möödalasku kukutasid Rene Zahkna tänases võistluses medalimängust, tulemuseks viies koht

Austrias Obertilliachis toimuval noorte laskesuusatamise MMil tuli Rene Zahkna täna 12,5 km distantsil viiendaks. Eelmistelt distantsidelt hõbeda ja pronksi teeninud võrulane sai kirja kolm trahviminutit ning kaotas ajaga 36.39,2 kulla võitnud prantslasele Aristide Beguele ühe minuti ja 22 sekundiga. Beguel jäi tabamata üks märk. Zahknale sai saatuslikuks teine lamadestiir, kus ta tegi kõik oma kolm

Kindel laskmine aitas Regina Oja
noorte MMil 10 km sõidus 14. kohale

Regina Oja saavutas täna noorte laskesuusatamise MMil Austrias Obertilliachis 10 km distantsil tubli 14. koha. Esimesena rajale läinud Oja lõpuaeg oli 35.27,0 ehk 2.45,9 kehvem kui sel MMil juba oma kolmanda kulla võitnud Uljana Kaiševal (Venemaa). Oma ainsa möödalasu esimeses püstitiirus teinud Oja oli täna üks täpseimaid laskjaid – kõiki 20 märki ei tabanud keegi,

Mikk Laur võitis taas Paju lahingu jooksu

Pühapäeval Valgamaal kahekümnendat korda toimunud Paju lahingu aastapäeva jooksul kaitses mullust esikohta võrulane Mikk Laur, vahendas Jooksuportaal. Lõunalõvi klubi jooksja võiduaeg 7,3 kilomeetri pikkusel distantsil oli 26.56. Teisena lõpetanud Veiko Ardel kaotas talle poolteise minutiga. Kolmanda koha sai Võrust pärit ja praegu kõrgemas sõjakoolis õppiv Raul Reiljan ajaga 28.40. Jüri Joonas oli seitsmes. Naiste arvestuses