Võrumaa meistrivõistlusi alustab favoriidina Parksepa SK/Võru, värvi lisab Sangaste meeskond

Ülehomme algavad Võrumaa korvpallimeistrivõistlused, kus tänavu osaleb kümme meeskonda. Esmalt peetakse üheringiline põhiturniir, mis kestab märtsi lõpuni. Seejärel jätkatakse gruppides 1.-5. ja 6.-10. kohani, kuhu võetakse kaasa ka põhiturniiri omavaheliste mägude tulemused. Kohamängud peetakse mai alguses. Meistrivõistluste favoriidiks võib pidada tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru meeskonda, kes mullu lõpetas aastaid Võrumaa meistritroonil püsinud Antsla korvpallurite võitude seeria.

Kermo Sikk oli juunioride MMil 12,5 km sõidus 65.

Austrias Obertilliachis peetaval juunioride laskesuusatamise MMil sai Vastseliina noormees Kermo Sikk täna 12,5 km distantsil 65. koha. Sikk teenis viis trahviminutit ning kaotas esikoha võitnud Aleksandr Loginovile (Venemaa) 8.53,4ga. Eesti koondise parimana sai Kalev Ermits 14. koha. Jaan Koolmeister oli 29., Jan Treier katkestas. Tulemuse sai kirja 89 noormeest.

Kail Piho: oleme parajad hullud

MK-sarjas mitu korda punktisaajate hulka jõudnud Kail Piho ja tema venna, äsja juunioride MMil pronski võitnud Han Hendriku jutust koorub välja tõde, et palju paremini nad praegu võistelda ei suudakski. „Õnne osakaal on suur. Oleks tiimis rohkem abilisi, ei peaks joppamisele lootma,” ütles Kail Piho. Loe Õhtulehest!

Han Hendrik Piho tahab kahevõistluses
tippu tõusta ka täiskasvanute seas

Eesti kahevõistlejad on käesoleva hooaja jooksul püstitatud eesmärgid seni täitnud. Juunioride MMi medalite taustal soovitakse nüüd tasapisi liikuda uute sihtide suunas ja seda mõneti paranenud majanduslike võimaluste juures. „Üks eesmärk täitus,” ütles läinud nädalal juunioride MMil pronksi võitnud Han Hendrik Piho ETV spordisaatele. „Tegemist oli vaheetapiga. Oleme lapsmeistreid näinud küll ja minu eesmärgiks ei ole