Siim Plangi EM-rallil enne viimast päeva seitsmes

Võrulane Siim Plangi (Mitsubishi Lancer Evo 10 R4) lõpetas Lätis toimuval EM-rallil teise võistluspäeva seitsmendana. Liepaja-Ventspilsi ralli liidriks tõusis Jari Ketomaa (Ford Fiesta RRC), Plangi kaotab soomlasele kahe minuti ja 37 sekundiga. Homme on rallil kavas viimased kuus kiiruskatset.

Andres Raja sai kirja napilt üle 5600 punkti
ja teatas tippspordist taandumisest

Andres Raja sai täna Tallinnas lõpule jõudnud rahvusvahelisel seitsmevõistlusel 5611 punktiga seitsmenda koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses oli ta viies. Võrumaa mitmevõistleja alustas teist päeva alavõiduga, saades 60 meetri tõkkejooksus ajaks 7,95. Teivashüppes ületas ta kõrguse 4.64, 1500 meetrit jooksis 2.54,04ga. Oma isiklikule rekordile kaotas Raja rohkem kui 500 punktiga. Võistluse võitis 6024 punktiga Mikk Pahapill.

Urmas Sugasepale ja Keit Kivastele talikrossihõbe

Linte rajal toimunud motokrossil „Räpina talv 2013” selgusid täna tänavused Eesti meistrid talikrossis, külgvankrite klassis võitsid Sõmerpalu motoklubi esindavad Urmas Sugasep ja Keit Kivaste hõbemedali. Enne viimast etappi liidrikohal olnud Sugasep ja Kivaste tulid täna esimeses külgvankrite võistlussõidus Ülar Karingu ja Krister Kindla järel teiseks, teise sõidu pidid aga mootoriprobleemide tõttu liidrikohalt pooleli jätma ja

Johanna Udras võitis noortesarjas suusakrossietapi

Täna Otepääl toimunud ETV-Swedbank suusasarja neljandal etapil võitis Võrumaa noortest ainsana esikoha Johanna Udras (pildil). Head suusavalitsemisoskust nõudvas suusakrossis oli ka mäesuusatamisega tegeleva Võru koolitüdruku esikoht kindel, 1 km pikkusel distantsil edestas ta järgnevaid rohkem kui kümne sekundiga. Teisi kohti tuuakse Võrumaale kolm. M13 vanuseklassis kaotas Art-Kristjan Olesk Vastseliinast vaid sekundiga Vane Vähile Ida-Virumaalt. Tema

Rene Zahknat vedas IBU karikaetapil alt laskmine

Nädal tagasi noorte MMil kaks medalit võitnud Rene Zahkna võistles täna Itaalias Martellis/Val Martellos IBU karikasarja etapil, kus sai meeste 10 km sprindis 79. koha, ega pääsenud homsesse jälitussõitu. Zahkna pidi lamadestiiru järel sõitma kaks trahviringi ja püstitiiru järel veel kolm. Võistluse võitnud norralasele Erlend Bjøntegaardile kaotas ta veidi rohkem kui viie minutiga. Teistest eestlastest

Kail Piho lisas MK-sarjas oma arvele neli punkti

Kail Piho saavutas täna kahevõistluse MK-sarja etapil Sotšis 27. koha, Han Hendrik Piho võistlus jäi pooleli. Hüppevõistluse võitis Sotši K-125 mäel 137meetrise õhulennuga austerlane Mario Seidl. Kail Piho hüppas 119,5 meetrit ja Han Hendrik Piho 113,5 meetrit, mis andis vastavalt 26. (kaotus 1.45) ja 41. (kaotus 2.26) koha. 10 km suusatamises tõusis poolel võistlusmaal liidriks

Kaija Vahtra sai suusavahetusega sõidus 45. koha

Kaija Vahtra sai täna järgmiste taliolümpiamängude linnas Sotšis toimuval murdmaasuusatamise MK-sarja etapil naiste 7,5 + 7,5 km suusavahetusega sõidus 45. koha. Sõidu võitis ajaga 46.17,7 norrlanna Kristin Steira. Vahtra kaotas talle nelja ja poole minutiga. Sõidu lõpetas 51 naist.