FC Helios Võru tõi Lootos Cupilt kaks teist kohta

FC Helios Võru osales nädalavahetusel kuue meeskonnaga Põlvas Lootos Cupil, kus kahes vanuseklassis saavutati teine koht. FC Helios Võru treeneri Jaanus Vislapuu sõnul võib turniiriga rahule jääda. „Kahjuks pärssis mõnes vanuses parema tulemuse saavutamist suur haigustelaine, mis niitis mängijaid lausa minutitega, kuid need, kes olid rivis, mängisid ikka mängud ära,” lisas ta. Võru klubile oli

Siim Plangi jäi EM-rallil ratta ja lõpptulemuseta

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) jaoks lõppes Lätis toimunud Liepaja-Ventspilsi EM-ralli tänase teise kiiruskatsega. Ralli järjekorras 11. kiiruskatsel tegi võrulaste auto spinni, mille tagajärjel külmunud lumevall sõidukilt ratta alt rebis. „Kurb, aga selline see tehnikasport kord juba on,” ütles Plangi oma Facebooki lehe vahendusel. Enne avariid oli Plangi ralli üldarvestuses seitsmendal

Regina Ojale hõbe ja Karoliine Kuusile pronks

Täna Otepääl peetud Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaa-suusatamise klassikadistantsidel võitis Regina Oja (pildil) hõbeda ja Karoliine Kuus (mõlemad Võru suusaklubi) pronksi. Regina Oja kaotas kuni 18aastaste neidude 5 km distantsil vaid Viljandi tüdrukule Seila Peegile. Nende vahe oli finišis 15,7 sekundit. Kuni 16aastaste tüdrukute 5 km sõidu võitis Johanna Treier Põlvast. Tartlanna Hanna-Britt Laursoo kaotas talle

Eesti kahevõistlustiim jäi Sotšis viimaseks

Kahevõistluse MK-etapil Sotšis pidi Eesti meeskond (Han Hendrik Piho, Kail Piho, Karl-August Tiirmaa Kristjan Ilves) täna võistkonnavõistluses 12 tiimi seas leppima viimase kohaga. Võistluse esimese poole järel oli Eesti kümnes. Hüppevõistluse võitnud Saksamaale kaotati enne 4 x 5 km suusatamist minuti ja 48 sekundiga. Eestlastest tegi pikima hüppe (125 m) Han Hendrik Piho. Kail Piho

Mitmel korral kaotusseisu jäänud Rantipoli vutimehed said võidu lõpuks ikkagi kätte

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liigas võitis Rantipol täna koduväljakul tasavägises mängus Kiili JK 7:5 (2:2). Võrulaste esimesed rünnakud vilja ei kandnud ja poolaja keskel jäädi 0:2 kaotusseisu. Kuus minutit enne vaheajavilet toksasid külalised Rantipoli surve all palli oma väravasse ja veel kaks minutit hiljem Kristjan Kimmel viigistas. Poolaja viimastel minutitel oli Taavi Sarapuul mitu head

Raido Ränkel jäi Tamsalu-Neeruti
suusamaratonil napilt esikohata

Raido Ränkel saavutas täna Estolopeti sarja kuuluval Tamsalu-Neeruti suusamaratonil teise koha. Esikohaheitluses kaotas ta napilt, vaid seitsme sekundiga Andres Kollole ja edestas veelgi napimalt, kahe sekundiga kolmandaks tulnud Risto Roonetit. 46 km pikkuse vabatehnikaga sõidetud maratoni otsustavad sündmused toimusid eelviimasel kilomeetril. „Vahetult enne lõppu sõitsime seitsmekesi koos, kuid ühel hetkel hakkas Raido Ränkel eest ära

Võru U20 võrkpallineiud ei kaotanud
EVFi karikat võites vastastele geimigi

Võru spordikooli võrkpallinaiskond võitis U20 vanuseklassi EVFi karika, täna Pärnus lõpule jõudnud turniiril ei kaotatud konkurentidele geimigi. Reedel võitsid võrulannad alagrupis Tallinna VK Tähe 3:0 ja Kohila VK 3:0, eile poolfinaalis Saaremaa spordikooli 3:0 ning täna finaalis Kohila VK uuesti 3:0. Esikohamängus anti Kohila neidudele geimides vastavalt 20, 6 ja 15 punkti. Kolmanda koha sai

Võru U20 võrkpallimeeskond jäi neljandaks

Võru spordikooli U20 noormehed jäid EVFi karikavõistlustel neljandaks, tänases pronksikohtumises kaotati 0:3 Põltsamaa spordikoolile. Võrulased alustasid Kuressaares peetud turniiri reedel 3:1 võiduga Tallinna SK Tatsi üle. Teises alagrupimängus kaotati Tallinna Selveri I meeskonnale 0:3. Eile alistati veerandfinaalis Premum 7/Salva Tartu 3:1, poolfinaalis aga kaotati 1:3 Saaremaa spordikoolile. Võru meeskonda kuulusid Timo Kuus, Martti Tulev, Otto