Võru meeskond pidi tiitlikaitsjale 0:3 alla vanduma

Valio Võru VK võrkpallimeeskond kaotas täna koduplatsil Schenker liiga mängus tiitlikaitsjale Bigbank Tartule 0:3. Hooaja alguse madalseisust välja tulnud tartlased olid kogu kohtumise jooksul parajas ülekaalus. Võru meeskond ei suutnud isegi geimide alguses kordagi juhtima minna ning teenis geimides vastavalt 21, 21 ja 20 punkti. Võrulaste vastuvõtt oli vastastest küll parem (85%, vastastel 71%), kuid

Võru Kesklinna gümnaasiumi poisid saavutasid EKSLi saalijalgpalliturniiril teise koha

Võru Kesklinna gümnaasiumi jalgpallimeeskond saavutas Eesti koolispordiliidu 6.-9. klasside saalijalgpalli meistriliigas teise koha. Eelmisel nädalal Viljandis toimunud 14 meeskonna finaalturniiril jäid Võru poisid alla vaid Pärnu Koidula gümnaaasiumi meeskonnale. Kolmanda koha sai Tartu Kivilinna gümnaasium. Turniiri parimate mängijate hulka valiti võrulastest Jürgen Kolk. Meeskonda kuulusid veel Richard Jõgi, Allan Katšmazov, Georg Mattias Daniel, Robert Kendra,

Võru spordikeskuses toimub nädalavahetusel
laste saalijalgpalliturniir Võru Helios Cup

Võru spordikeskuses toimub kahel järjestikusel nädalavahetusel laste saalijalgpalliturniir Võru Helios Cup 2013. Eeloleval laupäeval, 9. veebruaril mängivad 2005. aastal sündinud poisid. Võõrustaja FC Helios Võru paneb välja kaks võistkonda, kahe tiimiga osaleb turniiril ka FC Helios Tartu. Veel mängivad turniiril Põlva FC Lootos, FC Otepää, Tartu JK Tammeka ja Suure-Jaani United. Päev hiljem toimub 2003.

Võru spordikool kaotas rahvaliigas Sahkarile

Võru spordikooli meeskond kaotas eile Eesti rahvaliiga B-tugevusgrupi lõuna regiooni mängus koduplatsil Tartu VK Sahkarile 0:3. Meeste B-tugevusgrupi lõuna regiooni tabel 1. Eesti Pagar 18 punkti (6 mängust), 2. VK Sahkar 12 (5), 3. Rannu 9 (4, 11:5), 4. Varumehed 8 (5), 5. Tartu Malev 4 (4), 6. Regio 3 (4), 7. Võru spordikool 2

Rõuges tuleb laupäeval rahvusvaheline hokiturniir

Laupäeval, 9. veebruaril toimub Rõuges rahvusvaheline jäähokiturniir Rõuge Hockey Cup 2013, kus peale kodumeeskonna Rõuge Snaiprid osalevad veel Veskioru Pullid Tartust, Vesilahti (Soome) ja Ape (Läti) meeskond. Mängud algavad kell 11. Rõuge meeskond mängib kell 12 Ape, kell 14.30 Veskioru Pullide ja kell 16 Vesilahtiga. Ühe kohtumise kestus on 3 x 10 minutit. Rõuge Snaiprid

Parksepa SK/Võru ja Kuperjanovi JP olid võidukad

Parksepa SK/Võru kirjutas Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel tabelisse teise võidu, kui alistas eile koduplatsil Club Tartu 104:85 (50:40; Martin Kulberg 22 – Marek Küünarpuu 24). Kuperjanovi pataljoni meeskond alistas üleeile Puigal Kuldre kooli 82:58 (47:25; Tõnis Peil 21 – Eiko Roosimaa 22).