Selgusid Võrumaa meistrid pargisõidus

Täna toimus Kiidil lumelaua pargisõidu (slopestyle) Eesti juunioride meistrivõistluste etapp ning ühtlasi selgusid ka Võrumaa meistrid. Meestest tuli Võrumaa meistriks Mart Laanelepp, juunioridest Jaanus Schönberg ja noortest Marten Kikas, naiste arvestuses läks esikoht Miina Aleksandra Pihole. Vigursuusatajatest oli parim Andre Viitkin. Pildid

Võru valla naised jätkavad rahvaliigas täiseduga

Eesti võrkpalli rahvaliiga B-tugevusgrupi naiste lõuna regiooni turniiril alistas Võru valla naiskond nii Volle 81 kui ka Haaslava 3:0 ja jätkab täisedu viie võiduga. Lasva vald võitis viimati Põlva VK Volly 3:1. Naiste B-tugevusgrupi lõuna regiooni tabel 1. Võru vald 14 punkti (5 mängust), 2. Haaslava 9 (4), 3. Põlva VK Volly 9 (5), 4.

Koolide kergejõustikuvõistlustel olid nelja kullaga parimad Jürgen Kolk ja Hanna-Mai Vaikla

Eile Võru spordikeskuses toimunud Võrumaa koolinoorte sisememeistrivõistlustel kergejõustikus olid individuaalselt nelja esikohaga edukamad Jürgen Kolk ja Hanna-Mai Vaikla Võru Kesklinna gümnaasiumist. Kolk võitis A-klassi poiste 60 meetri jooksu, 200 meetri jooksu, 60 meetri tõkkejooksu ja kaugushüppe. Vaikla oli parim sama vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus, 60 meetri tõkkejooksus, kõrgushüppes ja kaugushüppse ning sai lisaks veel