Võru võrkpallimeeskond alistas Rakvere 3:1, kolmandat geimi mängiti 40 punktini

Valio Võru VK võrkpallimeeskond võitis täna võõrsil Schenker liiga mängus Rakvere Fruit Xpressi 3:1. „Vastased väärisid üksteist. Statistiliselt jäime alla vaid blokis, ise olime grammi võrra paremad rünnakul ja servil ning suutsime seekord geimilõpuloteriist võitjana väljuda,” ütles Võru meeskona peatreener Marko Mett. „Mehed võitlesid lõpuni ja kolm punkti tabelis teevad head meelt.” Liiga kaks viimast

Markus Salumets võitis noortesarjas tõkkesprindi

Täna Tallinnas Lasnamäe hallis toimunud noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti etapil oli vanemate poiste (13-14aastased) 60 meetri tõkkejooksus kiireim Antsla gümnaasiumis õppiv Markus Salumets (pildil). Finaalis oli Salumetsa võiduaeg 8,83, mis sarja kõigi aegade edetabelis annab teise kuni neljanda koha jagamise. „Väga hea jooks oli, ei uskunud, et nii kiiresti jõuan,” ütles Salumets ETV vahendusel.

Kaidar Hussar oli Alutaguse suusamaratonil 15.

Estoloppeti sarja kuuluval Alutaguse suusamaratonil sai Kaidar Hussar parima Võrumaa suusatajana täna 15. koha. 40 km pikkuse klassikasõidu võitis ajaga 1:57.41,4 Timo Juursalu, Hussar kaotas talle veidi vähem kui nelja ja poole minutiga. Ivar Ivanov sai 25. ja Aimar Hussar 39. koha. Naiste arvestuses saavutas Terje Piirmann Laura Rohtla järel teise koha, üldjärjestuses oli ta

Art Kristjan Olesk võitis Piletilevi sarja sprindietapi

Haanjas täna toimunud Piletilevi sarja sprindietapil võitis Võrumaa noortest laskesuusatajatest esikoha Art Kristjan Olesk, kes oli kiireim kuni 13aastaste poiste 3 km distantsil. Kuni 15aastaste tüdrukute seas tuli tema õde Johanna Olesk teiseks. Kuni 19aastaste noormeeste konkurentsis saavutasid Timo Truu ja Tarvi Sikk (kõik Vastseliina SK) vastavalt teise ja kolmanda koha. Kuni 21aastaste neidude hulgas

Skandinaavia karikaetapil kvalifikatsiooni võitnud Raido Ränkeli võistlus lõppes poolfinaalis

Pärnumaal Jõulumäel toimuval Skandinaavia karikavõistluste etapil jäi Raido Ränkeli (pildil) laeks tänases meeste klassikasprindis poolfinaal, haiguse kiuste veerandfinaali jõudnud Anti Saarepuu seal rajale ei läinud. Ränkel võitis hommikul kvalifikatsiooni, edestades 1,19 sekundiga soomlast Ristomatti Hakolat ja 1,87 sekundiga Siim Sellist. Saarepuu pääses 30 parema hulka 27. ajaga (+9,70). Oma poolfinaalis valis Ränkel olude sunnil finišisirgel

Kuldrele esimene ja Sangastele teine võit

Kuldre kooli korvpallimeeskond alustas Võrumaa meistrivõistlustel võiduga, alistades eile koduväljaku Enereli 115:35 (57:19). Kuus kaugviset tabanud Siim Kolga viskas võitjate kasuks 34 silma, kaotajate resultattiivseim oli 13 punktiga Silver Merisalu. Teises eile Kuldres peetud mängus võitis Sangaste Rõuge 93:36 (47:18; Märt Rebane 22 – Silver Näkk 12). Sangastel on tabelis kaks võitu ja üks kaotus.