Valio Võru VK kaotas kodus kuivalt Selverile

Valio Võru VK pidas täna Schenkeri liigas kodumängu Tallinna Selveriga ning pidi tunnistama pealinlaste 3:0 paremust. Väljakuperemeeste poolt vaadatuna lõppesid geimid 23:25, 16:25 ja 22:25. Kõige paremini õnnestus võrulastel esimene geim, kus enne lõppu jõuti 23:23 viigini, ent otsustavate punktide mängimisel langes kaalukauss ikkagi Selveri kasuks. Üleplatsimees oli Võru meeskonnas taas Andris Õunpuu, kelle arvele

Rantipoli saalijalgpallimeeskond püsib II liigas enne viimast vooru esikohakonkurentsis

Rantipol alistas täna Eesti saalijalgpalli II liigas võõrsil Maccabi II meeskonna 17:6 (7:3) ja jätkab võitlust põhja-lõunatsooni esikoha eest. „Alguses jäime 1:3 kaotusseisu. Lõime palju peale, kuid ei tabanud üldse väravat. Esimese poolaja keskel hakkasime järjest väravaid lööma, vist mingi seitse tükki järjest. Teisel poolajal võtsime asja juba väga vabalt ja kontrollisime mängu täielikult,” kirjeldas

Võidud Antsla ja Võru valla korvpalluritele

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel peeti täna Sõmerpalus kaks mängu, neist esimeses võitis Antsla Enereli 87:49 (44:16; Jürgen Annus 23 (5 kolmest) – Olari Uljas 28) ja teises Võru vald Osula 76:69 (31:37; Paavo Kaiv 23 – Veiko Maidla 22).

Andres Raja jõudis klubide karikavõistlustel tõkkesprindis lähedale sise-EMi osavõtunormile

Täna Tallinnas toimunud Eesti klubide karikavõistlustel kergejõustikus jooksis Andres Raja 60 meetrit tõketega ajaga 7,89, mis jääb vaid nelja sajandiksekundiga alla sise-EMi osavõtunormile. Raja isiklik rekord on 7,83. „Kui see norm oleks õnnestunud mul üle joosta, võib-olla oleks isegi tahtnud sinna võistlema minna ja proovida, kas ma olen suuteline üksikalade tiitlivõistlusel paremini esinema ja püüdma

Famila/Võru VK kaotas Valgevenes kõik mängud, ent pääs Balti liiga finaalturniirile on kindel

Famila/Võru VK kaotas naiste võrkpalli Balti liiga turniiril Valgevenes Baranovitšis kolmandagi mängu 0:3, jäädes täna selle tulemusega alla Minski Mintšankale. Geimides said võrulannad 17, 18 ja 17 punkti. Võru naiskond lõpetas liiga põhiturniiri kümne võidu ja 12 kaotusega ning on kindlustanud endale koha märtsi lõpus toimuval kaheksa parema naiskonna finaalturniiril. Põhiturniiril on pidada veel Läti

Raido Ränkelile vabatehnikasprindis 24. koht

Raido Ränkel sai täna Pärnumaal Jõulumäel murdmaasuusatamise Skandinaavia karikavõistluste etapil vabatehnikasprindis 24. koha. Eelsõidust pääses Võru suusaklubi esindav Ränkel edasi 27. ajaga, oma veerandfinaalis jäi ta viiendaks. Haiguse küüsis olev Anti Saarepuu täna ei võistelnud. Võistluse võitis nagu eilegi norralane Tomas Northug. Eestlastest keegi poolfinaali ei pääsenud.  Naiste sprindis, mille võitis norralanna Kari Vikhagen Gjeitnes,

Timmo Mõts tuli Pärnu kestvuskrossil kolmandaks

Timmo Mõts sai eile toimunud ja Eesti kestvuskrossi karikavõistluste etapiks olnud Pärnu kestuskrossil soolotsiklite klassis Jüri Triisa ja Heido Havami järel kolmanda koha. Karikavõistluste kokkuvõttes on Mõts enne viimast etappi E2-klassis liidrikohal.