Rantipolile kukkus turniirivõit ilma mänguta sülle

Eeloleval pühapäeval Võrus toimuma pidanud Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga viimase vooru mäng Rantipoli ja Harju jalgpallikooli vahel jääb ära, sest vastased andsid Võru meeskonnale loobumisvõidu. Teenitud kolm punkti tõstsid Rantipoli II liiga põhja-lõunatsooni võitjaks ning mängudes II liiga võidu ja esiliigasse pääsu eest minnakse nüüd kokku liiga idatsooni parima meeskonna Sillamäe JK Dinaga.

Kümne aasta tagust Võru-Põlva maavõistlust meenutatakse viietunnise korvpallimaratoniga

Kuu aja pärast, 15. märtsil toimub Võru spordikeskuses korvpallipäev, mille kavas on viske- ja pealtpanekuvõistlus, Võru ja Põlva maakonna ettevõtjate ning omavalitsustöötajate mõõduvõtud, aga ka Eesti meistriliiga kohtumine Valga/Maks & Moorits – Tallinna Kalev ning esiliiga mäng Võru KK ja KK Räpina Kotkad. Ürituse eestvedaja Hugo Prantsu sõnul tähistatakse nii kümne aasta möödumist Võru-Põlva maavõistlusest

Jätka lugemist →

Silvia Luubile noorte EMil 11. ja 23. koht

Lätis Madonas toimuval noorte suusaorienteerumise EMil sai OK Võru esindav Otepää tüdruk Silvia Luup kolmapäeval lühirajal 11. ja eile tavarajal 23. koha. Lühirajal tõi Eestile kulla Doris Kudre, tavarajal võitis esikoha Venemaa sportlane Ljubov Balandina.